fbpx Přeskočit na obsah
Keller Williams

Tréninkový kalendář

Svým makléřům nabízíme zdarma nejlepší vzdělání na českém realitním trhu

„Kvalitní vzdělání je základ k úspěšné realitní kariéře.“

Keller Williams Czech Republic

Tréninkový kalendář Keller Williams Czech Republic

Jedním ze základních pilířů společnosti Keller Williams je kontinuální vzdělávání svých makléřů. Jsem přesvědčení, že kvalitní vzdělání je cesta k úspěšné realitní kariéře a jen realitní makléř, který se neustále vzdělává, může svým klientům nabízet ten nejlepší realitní servis a být za to náležitě ohodnocen.

O tom, že Keller Williams nabízí ta nejlepší školení a tréninky na celém světě svědčí i několikanásobné vítězství v žebříčku Training Top 125, který naše společnost v letech 2015 a 2017 vyhrála v konkurenci všech firem na celém světě, ne jenom realitních!

Zajímavostí je, že žádná jiná realitní společnost, která působí v České republice, se v žebříčku Training Top 125 neumístila.

Jsme světová #1
ve školeních a trénincích

On-line školení a videoškolení

80 % našich školení a tréninků nahráváme

Díky tomu, že cca 80 % všech našich tréninků a školení nahráváme, mají naši realitní makléři v uzavřené členské sekci k dispozici nepřeberný video archiv know-how, které si mohou pustit a vzdělávat se kdykoliv a odkudkoliv.

Naše pravidelné on-line školení a video archiv všech školení si oblíbili zejména manažeři realitních teamů, protože jak oni sami přiznávají: Umožňuje nám to zefektivnit zaškolování nových, ale i stávajících realitních makléřů.