Přeskočit na obsah

Reference

Zkušenosti více než 400 klientů hovoří za vše.
Přečtěte si některé z nich

50+

pozitivních referencí klientů

570+

prodaných a pronajatých nemovitostí

1 mld.+

prodaných a pronajatých nemovitostí

Plně profesionální přístup ze strany makléře. Nadmíru spokojenost. Jen takových lidí víc, bylo by na světě krásně.

ZDENEK BENKE

Tuto referenci obdržel realitní makléř Lukáš Burša

Jsme velmi spokojeni s prací realitního makléře, který se dovedně vypořádal s prodejem nemovitosti, která vyžadovala jiný přístup než většina jiných nemovitostí. Děkujeme a přejeme vám spoustu dalších úspěchů a spokojených zákazníků.

JAROSLAV MIČKA

Tuto referenci obdržel realitní makléř Lukáš Burša

Naši nemovitost měl na starost makléř pan Burša. Spokojenost se nedá vyjádřit slovy. Byla úžasná. Všechno bylo perfektní, pomoc neuvěřitelná. Touto cestou bych chtěla poděkovat za naprosto precizní práci. Vše fungovalo a reagoval vždy pružně a každou situaci vyřešil k naší naprosté spokojenosti. Moc děkuji.

SOŇA OŠLEJŠKOVÁ

Tuto referenci obdržel realitní makléř Lukáš Burša

Pan makléř Lukáš Burša, který se prodeji našeho bytu věnoval, byl opravdu profesionál tzv. na svém místě.

Už od prvního okamžiku jsme věděli, že jsme prodej svěřili do těch správných rukou, protože se nám opravdu věnoval už při první schůzce, vše vysvětlil, sdělil, jaký postup bude při prodeji zvolen, k ničemu nás nepřemlouval. Prostě jsme měli pocit, že prodej svěřujeme odborníkům… a takto to pokračovalo i nadále, byli jsme o jeho krocích vždy informováni a měli jsme tedy přehled, jak nabídky a později prodej probíhá.

Byt si brzy tj. po pár týdnech našel svého kupce a až do úplného závěru všechno probíhalo tak, jak jsme si ani ve snu nemysleli. Tedy úplně skvěle! Pár zkušeností s prodejem nemovitostí a pozemků už máme, takže můžeme srovnávat. Příště už vždy prostřednictvím vaší realitní kanceláře a vašeho makléře p. Buršu budeme doporučovat! Mnohokrát děkujeme!

ALENA A KAREL VODIČKOVI

Tuto referenci obdržel realitní makléř Lukáš Burša

Původně jsem zamýšlel uskutečnit prodej bytu vlastními silami. Nicméně jsem se nakonec spojil s p. Buršou a ten mě přesvědčil, že si ušetřím spoustu starostí a času, když využiji jeho služeb. A měl pravdu. Obchod proběhl zcela bez potíží, velmi rychle a za velmi slušnou cenu. Až budu prodávat další byt, vím, na koho se obrátím

MARTIN FIALA

Tuto referenci obdržel realitní makléř Lukáš Burša

S prací makléře Lukáše Burši jsme byli maximálně spokojeni. Super zpracovaná nabídka prodávané nemovitosti včetně leteckých záběrů z dronu, perfektní komunikace, průběžně nás během procesu prodeje informoval o každé nové nastalé situaci. Pana Lukáše Buršu můžeme vřele doporučit při prodeji event. koupi nemovitosti.

MANŽELÉ HAVRÁNKOVI

Tuto referenci obdržel realitní makléř Lukáš Burša

Rádi bychom tímto poděkovali modernímu makléři panu Karlu Šulcovi. Po úmrtí naší maminky jsem se po dědickém řízení rozhodli prodat její byt. Ani jeden z nás se prodeji nechtěl věnovat, a tak jsme dali na doporučení známé, která nám doporučila tohoto makléře. Byly jsme nadšení nejen přístupem, ale i s nabídkou pomoci při vyklízení bytu. Pan Šulc zajistil firmu, která celý byt vyklidila, malíře pokojů, který byt vymaloval a nakonec úklidovou firmu, která byt uklidila.

Video prohlídka s 3D scanem a digitálním home stagingem nás ohromila. Pan Šulc vložil byt na realitní weby a prodal jej během měsíce. Vše proběhlo skvěle včetně převodu na katastru nemovitostí. Byly jsme mile překvapeni, že právní servis byl v ceně celé realitní služby.

bratři Hájkovi

Tuto referenci obdržel realitní makléř Karel Šulc

Poděkování a referenci pro makléře Karla Šulce píšeme velmi rádi. Jsme mladá rodina s dětmi žijící v Hradci Králové v panelovém domě.

Díky dědictví jsme se rozhodli, že investujeme a koupíme si chalupu na horách. Velice rádi výletíme a sportujeme.

Poměrně horlivě jsme s manželkou diskutovali na téma využít služeb makléře. Já nechtěl, manželka ano. Představa že koupíme něco, co bude mít nějakého kostlivce, se kterým si pak nebudeme vědět rady, nás však přesvědčila.

Proč jsme vybrali právě pan Šulce? To je vtipný příběh, byli jsme v Jestřebích horách na výletě na kolech. Jak to tak bývá, když chcete chalupu, pořád koukáte a manželka do toho vše fotí. Zastavili jsme u krásné staré roubené chalupy. Fotíme si chalupu a vyšel pán s kávou. Dali jsme se do řeči a začali vysvětlovat, že hledáme chaloupku pro nás a naše děti. Pan Šulc s námi začal hovořit o tom, co chalupa přináší za radosti, ale i na co si dát pozor. Vyprávěl příběh, jak sám přišel k chalupě. Nakonec našeho povídání nám řekl, že je realitním makléřem. Nabídl pomoc, kdybychom potřebovali s něčím poradit, ať se mu klidně ozveme, že bude rád nápomocen. Příjemná komunikace s širokým přehledem týkající se technických věcí nás natolik oslovila, že jsme po týdnu zavolali a domluvili se na setkání. Započali jsme tím spolupráci s nákupem chalupy. Během 3 měsíců nám tento nadšený makléř našel krásnou chalupu na Trutnovsku. Díky tomu, že se mu podařilo získat od původního majitele velké množství informací o historii a technickém stavu chalupy, rozhodli jsme se a nemovitost zakoupili.

Jak říkáme s manželkou nic se v životě neděje náhodou, byli jsme s vaší službou nadmíru spokojeni. Pane Šulci, ještě jednou za vše děkujeme. 

Rodina Vaňkova

Tuto referenci obdržel realitní makléř Karel Šulc

Po nelehké životní situaci jsem byla nucena, po 20 letech, hledat nové bydlení. Potřebovala jsem koupit byt 2+kk. Setkání s panem Šulcem, kterého jsem sama oslovila přes sociální sítě bylo velmi příjemné. Oslovil mě svou pozitivní energií a tím, co má napsáno na svém profilu „ke klientům přistupuji s osobním přístupem“, mohu jen a jen potvrdit. Naše setkání bylo od prvního okamžiku velmi příjemné, umí naslouchat, sepsal si všechny moje potřeby a během týdne mi už zaslal nabídky bytů. Hledala jsem koupi bytu v okolí Benátek nad Jizerou. Pomohl mi nejen s nabídkou nového bydlení, ale i s částečným financováním a zajistil mi firmu na stěhování a montáže nábytku. Pana Šulce mohu jen doporučit.

Paní Horáková

Tuto referenci obdržel realitní makléř Karel Šulc

S manželem jsme se dostali do věku, kdy jsme se rozhodli prodat náš velký rodinný dům. Naše děti se odstěhovali do Prahy, kde založili své rodiny. Řekli jsme si proto s manželem, že se na léto přestěhujeme na chalupu a zimu budeme trávit v menším bytě, který za prodané peníze zakoupíme.

Pan Šulc nás oslovil na základě našeho inzerátu, kde jsme uvedli, že nemáme zájem spolupracovat s realitním makléřem. Setkali jsme se na nezávazné schůzce. Jeho osobitý přístup a argumenty výhod nás přesvědčili a naši nemovitost svěřili do jeho rukou.

Dům nejen že prodal, ale i zprostředkoval nám i pěkný nový byt s balkonem. Pan Šulc navrhnul celý postup prodeje od A do Z. Nejvíce jsme s manželem byli nadšeni z video prohlídky, která nás překvapila, jak by náš dům po rekonstrukci mohl vypadat. Nás původní inzerát obsahoval pouze 3 fotografie. Pravidelná informovanost o stavu prodeje a zjištění, že právní servis je v ceně nabízených služeb, bylo už jen třešničkou na dortu naší spolupráce. Dnes se už zabydlujeme v nové bytě a těšíme se na příjemný důchod. Děkujeme a přejeme vám jen to dobré.

Manželé Beranovi

Tuto referenci obdržel realitní makléř Karel Šulc

Rádi bychom poděkovali panu Šulcovi, který nám pomohl s prodejem obchodního prostoru v centru Pardubic. Náš prodej byl zatížen úvěrem, kde bylo třeba doplatit 1 milion korun.  Nastavení celého postupu a strategie prodeje byla velice povedená. Příjemný benefit, díky práci tohoto makléře bylo i to, že naše nemovitost se podařilo prodat za cenu o 10% vyšší, než jsme očekávali. Celkový přístup pana Šulce byl od prvního setkání až po prodej velmi profesionální. Můžeme jen doporučit.

Manželé Adamovi

Tuto referenci obdržel realitní makléř Karel Šulc

Právě dnes jsem s panem Muškou dokončil prodej mého bytu. Musím říci, že jak jsem se toho nejprve bál, tak díky panu Muškovi proběhlo vše podle předem stanovených plánů a celá akce trvala jen něco málo přes měsíc. Pan Muška mi byl doporučen kamarádem a 100% budu doporučovat dál. Ješte jednou děkuji!

Petr Vopátek

Tuto referenci obdržel realitní makléř René Muška