fbpx Přeskočit na obsah
Radka_Paulova_červená Radka_Paulová_stin

Makléřka a manažerka týmu KW Destiny v Teplicích

Moje služby můžete využít zejména v Ústeckém kraji

Jak prodávám?

Videoprohlídky patří k mému marketingovému standardu

Kdo jsem?

Moje jméno je Radka Paulová a realitní makléřkou jsem už od roku 2012

Věřím, že za každým úspěchem stojí odvážné rozhodnutí. Tento přístup mě kdysi přivedl do realit a na podzim 2017 mě vedl i k založení vlastního týmu realitních makléřů.

Realitní makléřkou jsem již více než deset let a po celou dobu se snažím budovat si se svými klienty dlouhodobé vztahy a přátelskou atmosféru. Je pro mě důležité, aby mí klienti během naší spolupráce cítili důvěru a pocit jistoty. Doporučení mých bývalých klientů jsou pro mě satisfakcí při uzavírání dalších obchodů. Věřím, že ani sebelepší marketing nedokáže nahradit jedinečné doporučení. Planá slova, která neodpovídají skutečnosti, jsou k ničemu, pokud se jimi neřídíte. Sama se řídím heslem Acta non verba, tedy Činy, ne slova.

Makléřům, kteří se přidají do mého týmu, neslibuji vzdušné zámky, ale nabízím cestu k úspěchu. Sdílím s nimi své zkušenosti a znalosti, předávám rady a vedu každého zájemce o realitní činnost k tomu, aby se také stal úspěšným realitním makléřem.

Kontakt

Máte zájem o moje služby?

Zavolejte mi nebo vyplňte tento formulář.

RADKA PAULOVÁ

Samostatný podnikatel, podnikající na základě živnostenského listu, IČ: 06435262, zmocněný jednat jménem společnosti Destiny REAL s.r.o., IČ: 06435262. Spolupracující partner společnosti Keller Williams Millennium, která je provozována společností MC Millennium s.r.o., IČ: 08504148.

+ 420 703 353 003

radka.paulova@kwcz.cz

IČ: 06435262