fbpx Přeskočit na obsah

MSc., MBA Miroslav Otisk

  • CZE
  • ENG

Realitní makléř a odhadce majetku pro rezidenční a komerční sektor, konzultant developerských projektů.

Moje služby můžete využít zejména v Jihomoravském a Moravskoslezském kraji.

Kdo jsem?

Moje jméno je Miroslav Otisk a realitám se věnuji od roku 2010.

Pokud hledáte realitního makléře, který kombinuje odborné znalosti, zkušenosti a osobní přístup, jste na správném místě.

V oblasti realit pro Vás zúročím zkušenosti z úspěšných obchodních případů s českou i zahraniční klientelou. Díky mým schopnostem v přesném stanovení ceny nemovitosti dokážu vytvořit strategii, která maximalizuje hodnotu Vaší nemovitosti při prodeji, nebo vyjednám přiznivou cenu v případě nákupu.

Jako realitní makléř a současně odhadce majetku tak nabízím komplexní služby, které vám ušetří čas a peníze. Vážím si každé příležitosti spolupracovat s klienty a věřím, že základem úspěchu je budování dlouhodobých vztahů založených na profesionalitě, důvěře, upřímném individuálním přístupu a čestném jednání.

S radostí vás provedu světem realit a budu tu pro vás, ať už chcete nemovitost prodat, ocenit, hledáte nový domov, investiční příležitost, nebo potřebujete pouze odbornou radu.

Kontakt

Máte zájem o moje služby?

Zavolejte mi nebo vyplňte tento formulář.

MSc., MBA MIROSLAV OTISK

Samostatný podnikatel, podnikající na základě živnostenského listu, IČ: 74132423, zmocněný jednat jménem společnosti Color Dream s.r.o. , IČ: 19784538. Spolupracující partner společnosti Keller Williams Millennium, která je provozována společností MC Millennium s.r.o., IČ: 08504148.

+420 725 829 188

miroslav.otisk@kwcz.cz

IČ: 74132423