fbpx Přeskočit na obsah
Marek_Malinsky_oblicej1 Marek_Malinksy_stin

Marek Malinský

  • CZE
  • ENG
  • RUS
  • GER

Střelím i Vaši nemovitost.

Mé služby můžete využít především v Praze, v Pardubickém a Královéhradeckém kraji.

Kdo jsem?

Moje jméno je Marek Malinský a jsem realitní makléř pro Prahu, Pardubický a Královéhradecký kraj

Jmenuji se Marek Malinský a svět realit byl mým zpestřením již během mé profesionální kariéry hokejisty. Po jedenácti letech v zahraničí jsem si na pěti různých kontinentech vyzkoušel na vlastní kůži žít v odlišných klimatických podmínkách a nemovitostech.

Po mé kariéře sportovce převládla chuť zůstat u realit, kde jsem původně působil jako realitní investor.

Nyní jsem certifikovaný realitní makléř se znalostmi z celého světa, které považuji za přednost a klíč k úspěchu pro své klienty, kteří mají zájem svou nemovitost prezentovat dle nejnovějších marketingových trendů a které zajistí majitelům spolehlivý a bezpečný prodej jejich nemovitosti. Disponuji znalostmi cizích jazyků a novodobými nástroji na trhu realit.

Díky tomu pomáhám klientům nejen s prodejem a pronájmem nemovitosti, ale i s vyhledáním nemovitosti, ať už v zahraničí nebo Čechách. Nezáleží na tom zdali jde o nemovitost na investici, nebo o nemovitost, která má být určená k vlastnímu bydlení podle představ klienta.

Kontakt

Máte zájem o moje služby?

Zavolejte mi nebo vyplňte tento formulář.

MAREK MALINSKÝ

Samostatný podnikatel, podnikající na základě živnostenského listu, IČ: 05562457, zmocněný jednat jménem Keller Williams Metropolitan, která je provozována společností MC Metropolitan s.r.o., IČ: 07796340.

+420 775 594 746

m.malinsky@kwcz.cz

IČ: 05562457

Marek Malinský
Udělejte si scan a můj kontakt se vám automaticky uloží do vašeho telefonu.