fbpx Přeskočit na obsah
Lucie_Tůmová_Červená Lucie_Tůmová_stín

Nemovitosti nenabízím. Prodávám je.

Moje služby můžete využít zejména v Praze a Středočeském kraji.

Jak prodávám?

Kdo jsem?

Jmenuji se Lucie Tůmová a obchodu s nemovitostmi se věnuji od roku 2010

„Nejsem nejchytřejší na světě. Ani nejkrásnější ze všech. Ale své práci rozumím. „

K realitám mě přivedla má vlastní špatná zkušenost s realitní kanceláří při koupi prvního bytu. Nikomu bych nepřála, aby si zažil to, čím jsme si tehdy prošli my. S odstupem času jsem to vzala jako výzvu. Chtěla jsem nakouknout pod pokličku a dokázat, že dobrý realitní makléř má pro klienty vysokou přidanou hodnotu. 

Kromě běžné makléřské činnosti poskytuji klientům nezávislé konzultace při prodeji nebo koupi nemovitosti, jsem lektorkou Cardiff Academy pro Real Estate, píšu vlastní blog s realitní tématikou a svými články přispívám do různých médií. 

Jako obchodník pracuji v podstatě už od školy a vím, že dobré jméno si člověk buduje dlouhodobě a není snadné si jej udržet. Proto na sobě neustále pracuji a vzdělávám se, abych mohla klientům zajistit profesionální služby a poradenství i v souvisejících oblastech z pohledu nemovitostí; zejména právo, daně, finance, stavebnictví a další. 

Reference mých klientů dokazují, že motto Nejlepší reklamou je spokojený klient pro mě není prázdnou frází. Obchod nejsou jen čísla, vše je hlavně o lidech.

Více informací o mě a mé práci najdete na stránkách www.lucietumova.cz

Nemovitosti v mé nabídce

Podívejte se na nemovitosti, které aktuálně nabízím k prodeji nebo pronájmu

Více z mé nabídky

Kontakt

Máte zájem o moje služby?

Zavolejte mi nebo vyplňte tento formulář.

LUCIE TŮMOVÁ, MBA.

Samostatný podnikatel, podnikající na základě živnostenského listu, IČ:71100211, zmocněný jednat jménem Keller Williams Millenium, která je provozována společností MC Millennium s.r.o., IČ: 08504148.

+420 603 447 441

lucie.tumova@kwcz.cz

IČ: 71100211