fbpx Přeskočit na obsah
Lucie_Adamcova_Oblicej1 Lucei_Adamcova_Stin

Ing. Lucie Adamcová

  • CZE
  • ENG
  • RUS

Specializuji se na pronájem a prodej rezidenčních nemovitostí

Mé služby můžete využít především v Praze a Praze – Západ

Kdo jsem?

Moje jméno je Lucie Adamcová a jsem realitní makléřkou pro Prahu a Prahu-Západ

Ve složitém prostředí realitního trhu nabízím poctivost, férovost a maximální péči o Vaši nemovitost.

Jsem ekonom, marketér a realitní srdcař. Ke každé realitní transakci přistupuji s největším respektem, odpovědností, ale i profesionálním zapálením. 

Mám za sebou 32 let praxe v ekonomickém poradenství. Zkušenost mám nejen s brand managementem a vývojem nových produktů, ale i projektovým řízením.  Stejně jako produkt i nemovitost je zboží, které potřebuje vhodný mix marketingových nástrojů pro co nejlepší prezentaci a oslovení těch správných zákazníků.

Uvědomuji si, že pronájem či prodej nemovitosti je pro každého osobní záležitostí. Díky tomu, že jsem dlouhá léta stála na stejné straně jako vy, tj. jako kupující, pronajímatel a správce nemovitosti, dokážu profesionálně poradit a provést Vás celým procesem a ušetřit tak Váš čas. Za sebou mám mnoho rekonstrukcí úplně od základu, proto nabízím i další pohled na věc. S radostí Vám pomohu  s přípravou nemovitosti na focení, abychom společně dosáhli na co nejvyšší cenu. Díky svým mnohaletým zkušenostem z PR prostředí umím vybruslit ze složitého jednání a dohodnout pro svého klienta ty nejlepší podmínky.

Kontakt

Máte zájem o moje služby?

Zavolejte mi nebo vyplňte tento formulář.

LUCIE ADAMCOVÁ

Samostatný podnikatel, podnikající na základě živnostenského listu, IČ: 47573872, zmocněný jednat jménem Keller Williams Metropolitan, která je provozována společností MC Metropolitan s.r.o., IČ: 07796340.

+420 606 161 241

l.adamcova@kwcz.cz

IČ: 47573872

Ing. Lucie Adamcová
Udělejte si scan a můj kontakt se vám automaticky uloží do vašeho telefonu.