Přeskočit na obsah
KOUCKY_oblicej--kopie koucky_stin-kopie

Realitní makléř a Team Leader pražské pobočky Keller Williams Metropolitan

Moje služby můžete využít zejména v Praze a Středočeském kraji

Ukážu jak zrealizovat Vaše představy o podnikání v realitách

Kdo jsem?

Moje jméno je Jiří Koucký a realitním makléřem jsem už od roku 2016

Jmenuji se Jiří Koucký a v realitách podnikám od roku 2016. Během této doby jsem se setkal s mnoho různými obchodními případy. Začínal jsem jako makléř, který pracoval s poptávajícími. Po krátké době jsem si uvědomil, že mojí správnou cestou je nemovitosti nabízet. Během svého působení v realitách jsem uzavřel stovky realitních smluv, převážně na území Prahy a Středočeského kraje. U veškerých realitních transakcí dělám vše pro to, abych docílil co největšího prospěchu strany, kterou zastupuji. Klientům dodávám veškerý servis, nejsem pouze mezičlánkem, který propojí majitele a zájemce.

Se stejným nastavením hlavy jsem se v roce 2020 rozhodl pokročit na pozici Team Leadera v kanceláři Keller Williams Metropolitan. Začali jsme na zdravých základech převážně postavených ze svých zkušeností a systémů značky a pokračovali ve vytváření zázemí pro tým. Během necelého prvního roku spolupráce jsme se rozrostli na více jak 20 makléřů a budeme pokračovat dál.

Pro členy svého týmu u kterých vidím zájem udělám vše pro to, aby uspěli v realitách. Staňte se součástí mého týmu – bude to jízda!

Ocenění

V rámci společnosti Keller Williams Czech Republic jsem získal tato ocenění:

srpen 2021
MAKLÉŘ MĚSÍCE
CELÉ SÍTĚ
KELLER WILLIAMS
CZECH REPUBLIC

Kontakt

Máte zájem o moje služby?

Zavolejte mi, nebo vyplňte tento formulář.

JIŘÍ KOUCKÝ

+ 420 724 368 358

jiri.koucky@kwcz.cz

IČ: 06004245