fbpx Přeskočit na obsah
Jana pilná Jana_Pilna_stin-5

Prodám vaši nemovitost rychle, bezpečně a za nejvyšší cenu.

Moje služby můžete využít zejména v Praze 9 a okolí.

Jak prodávám?

Videoprohlídky patří k mému marketingovému standardu

Kdo jsem?

Moje jméno je Jana Pilná a jsem realitní makléřka Prahu.

V oblasti nemovitostí a jejich financování se pohybuji téměř 20 let. Nejdříve ve velké bance, kde jsem pracovala ve vymáhání hypotečních úvěrů. Zde jsem se setkala s nemovitostmi, jejich financováním i prodejem. Mám za sebou i několik prodaných a nakoupených vlastních nemovitostí. Poradím si i se zadluženými nemovitostmi, se kterými mám mnoho zkušeností.

Teď pracuji pro své klienty jako profesionální realitní makléřka. Specializuji se na prodej nemovitostí v Praze 9 a Praze-východ, kde bydlím většinu svého života, a tak tuto oblast velmi dobře znám.

Pomohu Vám s řešením jakékoliv životní situace, která se týká koupě, prodeje nebo pronájmu nemovitostí. Abyste dosáhli maximální prodejní ceny, ušiji Vám na míru vhodnou prodejní strategii a vše dokonale načasuji.

Baví mě vzdělávat se. Sleduji nové trendy a využívám moderní marketingové nástroje. Aby vaše nemovitost zájemce ihned zaujala a podařilo se ji prodat za co nejvyšší cenu.

Můžete ode mě čekat spolehlivost, profesionalitu a ochranu vašich zájmů. Na čem se domluvíme, to platí. Nebudete se muset sami o nic starat. Vše zařídím a vy jen podepíšete smlouvy.

Jsem vám k dispozici i po ukončení procesu prodeje nemovitosti. Ráda vám nabídnu i další služby, případně vám doporučím prověřené odborníky. At‘ vás zajímá pojištění, stěhování, investiční poradenství, technická inspekce nemovitostí nebo třeba prověřování pozemků, nebojte se mě zeptat.

Těším se na spolupráci.

Nemovitosti v mé nabídce

Podívejte se na nemovitosti, které aktuálně nabízím k prodeji nebo pronájmu

Více z mé nabídky

Kontakt

Máte zájem o moje služby?

Zavolejte mi nebo vyplňte tento formulář.

ING. JANA PILNÁ

Samostatný podnikatel, podnikající na základě živnostenského listu, IČ: 67645500, zmocněný jednat jménem Keller Williams Millennium, která je provozována společností MC Millennium s.r.o., IČ: 08504148.

+420 607 058 444

jana.pilna@kwcz.cz

IČ: 76378411