fbpx Přeskočit na obsah
jan_darka_Oblicej Jan Derka - stín

Jsem realitní specialista a vždy umím najít řešení, i tehdy, kdy ostatní si už neví rady.

Mé služby využijete zejména v Jihomoravském a Olomouckém kraji.

Kdo jsem?

Moje jméno je Jan Derka a realitním makléřem jsem už od roku 2008.

Jmenuji se Jan Derka a více jak 14 let se pohybuji ve světě realit. Pomáhám při prodeji a nákupu nemovitostí včetně řešení a zastupování při dědictví, financování a všeho, co realitní obor potřebuje a také v řešení těch nejsložitějších obchodních případů, které se povedlo zrealizovat ke spokojenosti klientů.

Za tuto dobu jsem poznal a naučil se, že dokázat navrhnout a vytvořit tu správnou strategii je to nejdůležitější, aby se vše povedlo tak jak má.

A i proto jsem byl majitelem předchozí realitní kanceláře požádán, abych tyto mé zkušenosti předával dalším realitním makléřům a byl jím nápomocen při jejich práci tak, aby se mohli stát opravdovými odborníky v oboru a dosáhnout svých cílů. Mnoho z nich je v oboru považováno za profesionály při vaší cestě k novému bydlení.

Více jak 6 let jsem tak byl po boku majitele realitní kanceláře jako hlavní školitel, ale také jako člověk pro pomoc v nesnázích pro ty, kteří to potřebovali.

Jsem tu pro vás.

Ať se váš sen o bydlení stane skutečností.

Kontakt

Máte zájem o moje služby?

Zavolejte mi nebo vyplňte tento formulář.

JAN DERKA

Samostatný podnikatel, podnikající na základě živnostenského listu, IČ: 71777318, zmocněný jednat jménem Keller Williams Millennium, která je provozována společností MC Millennium s.r.o., IČ: 08504148.

+420 775 117 374

j.derka@kwcz.cz

IČ: 71777318

Jan Derka
Udělejte si scan a můj kontakt se vám automaticky uloží do vašeho telefonu.