fbpx Přeskočit na obsah
Vyplatí se na Floridě koupit byt, nebo raději rovnou rodinný dům?

Vyplatí se na Floridě koupit byt, nebo raději rovnou rodinný dům?

Než koupíte svou první nemovitost na Floridě, pečlivě si promyslete zda to bude rodinný dům nebo byt. Každý typ nemovitosti má své plusy i mínusy.

Pokud uvažujete nebo jste se dokonce už rozhodli pro koupi nemovitosti na Floridě, je nutné zvážit ještě typ nemovitosti. Je třeba posoudit všechna pro a proti, zejména Vaše finanční možnosti, životní styl, nároky na velikost nemovitosti, schopnosti a ochotu vykonávat údržbu, opravy apod. Následující shrnutí by Vám mohlo při Vašem rozhodování pomoci.

BYT

Ideální varianta pro ty, kteří se nechtějí o nic starat. Pozor si dejte, pokud chcete byt krátkodobě pronajímat…

Plusy bytu na Floridě

Mínusy bytu na Floridě

RODINNÝ DŮM

Větší komfort s sebou nese i více starostí!

Plusy rodinného domu na Floridě

Mínusy rodinného domu na Floridě

Při rozhodování o správné nemovitosti pro Vás berte v úvahu nejen Vaše možnosti, potřeby a přání, ale také se zamyslete nad budoucností. Odborníci doporučují pořízení domu, pokud plánujete zůstat déle než 5 let. Pokud si pořizujete nemovitost na důchod, zvažte, jestli se Vám bude chtít za pár let plýtvat silami při sekání trávy, čištění bazénu atd. Ať už se rozhodnete jakkoliv, je jisté, že si na Floridě určitě budete naplno užívat krásné slunečné počasí, písečné pláže, moře i všechny venkovní aktivity.

Jmenuji se Riana Kodat a mám dlouholeté zkušenosti s realitami na Floridě, kde jsem více než 20 let se svou rodinou žila. Velice ráda vám zodpovím jakýkoliv dotaz nebo pomůžu s koupí či prodejem nemovitosti. Ráda se s vámi potkám osobně buď na Floridě, nebo v Praze. Prosím neváhejte mě kontaktovat a domluvit si osobní schůzku, nebo on-line hovor.

Přečtěte si také moje další články o nemovitostech na Floridě:
>> ZÁKLADNÍ TYPY NEMOVITOSTÍ NA FLORIDĚ

Autor článku