fbpx Přeskočit na obsah
Web Keller Williams header

Provizní ohodnocení realitního makléře v Keller Williams

Naše provizní ohodnocení je fér! Každý má možnost dostat se až na 90 % z provize, bez vedlejších nákladů.

Jak funguje ohodnocení makléře v Keller Williams?

Keller Williams nabízí motivující provizní systém pro stávající makléře i pro nově příchozí. Zkrátka – čím větší produkci máte, tím méně procent ze své provize firmě odvádíte. Odváděný podíl provize do Market Centra (realitní kanceláře) je navíc zastropovaný na částku, která je pro všechny makléře stejná. Této částce říkáme CAP. Po jeho splnění makléř dostává 90 % z provize.

Základní nastavení pro nově příchozího je, že dostává z provize 65 %. Pokud ale dokážete prokázat, že jste ve 12 měsících před příchodem do Keller Williams uzavřeli obchody v určité výši, můžete postoupit rovnou na vyšší úroveň a mít již během prvního roku u nás z provize 75, 80 nebo i rovnou 90 %. Na této úrovni pak zůstáváte celé hodnotící období, tedy 12 měsíců od příchodu do Keller Williams, nebo 12 měsíců od výročí vašeho příchodu. Zajímá Vás, jaké jsou přesné podmínky a jak funguje postupování na vyšší provizní úroveň? Čtěte dál:

Provizní ohodnocení pozice: Realitní makléř

Provizní ohodnocení 65 %

Podmínky pro nasazení do této pozice jsou: Splnění základních zákonných povinností, dle zákona č. 39/2020 Sb.

Makléř na této pozici uhradí CAP po uzavření obchodů s provizí 1 000 000 Kč + DPH během 12 měsíců spolupráce. Poté se z 65% provizního ohodnocení posouvá na 90%, a to do konce hodnotícího období. Po uplynutí hodnotícího období se vrací zpět na 65 %, pokud ho objem uzavřených provizí neopravňuje ke vstupu na 75, 80 nebo 90 %.

Podmínky pro nasazení do této pozice jsou: Splnění základních zákonných povinností, dle zákona č. 39/2020 Sb. a prokazatelně uzavřené obchody s provizemi vyššími než 10 000 000 Kč + DPH za posledních 12 měsíců.

Provizní ohodnocení pozice: Realitní tým

Provizní ohodnocení 90 %

Provizní ohodnocení pozice: Realitní makléř CAPPER

Provizní ohodnocení 90 %

Podmínky pro nasazení do této pozice jsou: Splnění základních zákonných povinností, dle zákona č. 39/2020 Sb. Dále musí makléř v právě probíhajícím hodnotícím období 12 měsíců uhradit tzv. CAP. CAP znamená, že makléř odvedl Market Centru, ve kterém působí, 250 tisíc korun.

V tento moment se makléř stává tzv. Capperem a až do konce hodnotícího období dostává z každé zakázky 90 % provize. Po skončení hodnotícího období se makléř vrací zpět na 65 %, nebo na některou z vyšších úrovní, podle objemu uzavřené produkce.

Kontakt

Máte zájem stát profesionálním realitním makléřem Keller Williams?

Vyplňte tento formulář a my se vám nejpozději do 48 hod. ozveme

Keller Williams

Kaprova 52/6
Praha 1 – Staré Město

+420 734 579 008

info@kwcz.cz

IČ: 06521924