Přeskočit na obsah
Výborně fungující koncept Salátového Bistra na prodej

Výborně fungující koncept Salátového Bistra na prodej

E. Beneše, Příbram - Příbram VII

20 000 Kč

Výborně fungující koncept Salátového Bistra na prodej
Výborně fungující koncept Salátového Bistra na prodej Prohlédnout 30 fotek
dispozice

Restaurace

dispozice
plocha

108 m2

plocha

O nemovitosti

K převzetí nabízíme výborně fungující koncept Salátového Bistra s průměrnou produkcí 100 porcí za obědovou směnu.

https://martinstrihavka.cz/mayas/

Zde nabízíme Velice dobře rozjetý podnik v rezidenční části Příbrami. Tento koncept má potenciál dalšího rozšíření o brunch servis, kavárnu , soukromé akce.Vše si můžete prohlédnout na 3D prohlídce, ve videu, fotkách a nebo se přijet osobně podívat.

Prostor se předává, tak jak ho vidíte. Kompletní team zaměstnanců, receptury, know how, sociální sítě a mnoho dalšího je připraveno k převzetí a pokračování v obchodní činnosti. Nabízíme technicky nadupaných 108 m2 které prošly kompletní a velmi náročnou rekonstrukcí na základě projektové dokumentace a vším spojeným ve stavebním řízení. Vchod přímo z rušné ulice a dobře viditelné. K tomu ještě přidáme krásnou zahrádku jen za poplatek za roční velmi symbolickýn poplatek městu Příbram, které velmi podporuje gastronomii ve městě tímto způsobem.

V tuto chvíli restaurace a rozvoz funguje velmi efektivně. Kvalita jídel je udržována na vysoké úrovní. K tomu všemu si restaurace měla možnost vybudovat při covidu silnou zákaznickou databázi která je zvyklá si objednávat na týdenní bázi.

Tento restaurační prostor byl pod opravdu pečlivou rekonstrukcí. Rozvody vody, elektro, osvětlení, hudba, atd. Byla vytvořena projektová dokumentace a veškerá projektová činnost byla řešena s patřičnými úřady. Zde je opravdu myšleno na vše. Rozvoz je v této době samozřejmostí, a na to je také tento prostor připraven. V tuto chvíli je prostor kompletně vybaven do konceptu restaurace Mayas. – Saláty, polévky, wrapy a doplňkový sortiment + dostatečným zázemím pro cateringové aktivity které mohou tento podnik velmi dobře podporovat.

Co by vás mohlo zajímat:
Hlavní místnost s otevřenou kuchyní
Prostorná šatna
Velká přípravna
Zadní vchod pro závozy a možnost parkovacího místa
Velké skladovací prostory
Dobré zázemí
Všechno pečlivě udělané a nové
Velká zahrádku
Bezbarierový přístup

Prostory jsou hezky rozděleny s nezaměnitelnou otevřenou kuchyní a samostatnou sekcí pro výrobu salátů. V případě potřeb se dá prostor jednoduše oddělit a můžete mít klidně 2 samostatné komerční provozy. To třeba v případě obchodních partnerů nebo změny konceptu. Obě jednotky jsou odvětrávány VZT tudíž mohou fungovat společně, ale i nezávisle, mohou se jednoduše doplňovat v průběhu dne a využít tak dalšího potenciálu tohoto místa, projektu a konceptu.

Tento komerční prostor nese adresu E. Beneše 321, Příbram VII, 261 01 Příbram. Prostor je v hustě obydlené zástavbě a jen 300 m od zimního stadionu a sportovišť. Kde se vyskytuje velké množství zákazníků, akcí pořádaných městem včetně velmi dobře vybavené HDC hokejové tréninkové areny, se kterou Mayas koncept také spolupracuje.
Prostor jen čeká na svého nového provozovatele. Zde stačí jen převzít klíče a můžete pokračovat bez zastavení nebo sebemenšího přerušení.

Pro případnou prohlídku a další informace prosím kontaktujte gastro makléře.

Nájem: 20.000,- Kč
Rozloha: 86 m2
Služby a poplatky: 15.000,-
Jistota: 20.000,- Kč
Odstupné: Info u makléře. Zde nabízíme restaurační koncept s kompletním zázemím pro pokračování v rozvoji podnikání. Prostor je po kompletním technickém zhodnocení bez nutnosti dalších investic ve výhledu 10 let a více.

Podrobné informace

Adresa
E. Beneše, Příbram - Příbram VII
Podkategorie
Restaurace
Třída energetické náročnosti budovy
G
Užitná plocha
108 m2
Stav objektu
Po rekonstrukci
Vlastnictví
Osobní
Exkluzivní zastoupení
Ano
Cena
20 000 Kč Bez poplatků
Bez DPH
Cena k jednání
Ano
Výše kauce
1 nájem
Elektro
400V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Lokální plynové
Podlaží počet
4
Nízkoenergetický
Ne
Stavba
Cihlová
Rok rekontrukce
2020
Podlahová plocha
108 m2
Užitná plocha
108 m2
Zálohy na služby
15 000 Kč
Trvalé bydliště, nebo sídlo firmy
Ano
Krátkodobý pronájem
Ne
Nemovitost k dispozici na
1 rok a déle
Datum nastěhování
02. 05. 2022
strihavka_stin-kopie

Kontaktujte nás