Přeskočit na obsah
Motorest_Passage_57

Prodej hotelu Passage|Doksy - Staré Splavy

Jana Roháče z Dubé, Doksy - Staré Splavy

20 900 000 Kč

Motorest_Passage_3
Motorest_Passage_15 Prohlédnout 34 fotek
dispozice

Ubytování

dispozice
plocha

765 m2

plocha
parkovacístání

36

parkovací
stání

O nemovitosti

Hotel Passage je na strategickém místě Starých Slavů umístěn již od 20. let minulého století, kdy fungoval jako zájezdní hostinec již tehdy mimořádně oblíbeného letoviska. Mezi lety 2017 – 2018 prošel zásadní rekonstrukcí a je připraven okamžitě obnovit svůj provoz, navíc ve 3 objektech s více funkcemi.

Součástí prodeje je mimo hlavní budovy hotelu taktéž zrekonstruovaná ubytovna, která přivítá zejména hosty z řad škol, táborů a podobně. Může však skvěle posloužit také jako ubytování pro zaměstnance hotelu a restaurace. K souboru dále patří objekt cukrárny, která je umístěná přímo na hlavní cestě z centrálního obecního parkoviště.

Hotel nabízí celkem 16 pokojů s kapacitou 36 lůžek. Pokoje jsou zrekonstruované, kompletně vybavené a disponují vlastními novými koupelnami. Ubytování hostů je soustředěno do dvou horních podlaží, to první tvoří převážně restaurace a její rozsáhlé zázemí. Restaurace nabízí aktuální kapacitu 66 míst ve dvou sálech s možností vytvoření dalšího baru. Ke kuchyni (přes 100 m2) náleží několik skladů.

Hlavní objekt je podsklepený, ve sklepě (77 m2) se nachází nová kotelna a 3 skladové místnosti. Další využití nabízí taktéž půda. Přístup do pokojů řeší elektronické karty, recepce nevyžaduje stálý provoz.

Sousední ubytovna, která má samostatný vstup kolem hotelu, je dvoupodlažní objekt s 6 pokoji a aktuální kapacitou 29 lůžek. Sociální zázemí je společné v přízemí (muži a ženy odděleně), k dispozici je taktéž kuchyňka. Pokoje jsou vybavené a čisté.

Cukrárna (dřevostavba) s plochou zhruba 80 m2 navazuje na několik skladů, které komplex uzavírají. K hotelu patří taktéž vlastní parkovací plocha s kapacitou 36 vozů, která navazuje na centrální parkoviště obce.

Perfektní dostupnost zajišťuje nejen blízká silnice I. třídy, ale taktéž 150 m vzdálená vlaková stanice, která je umístěná za valem. Hotel se nachází 500 m vzdušnou čarou od břehu jezera, necelých 10 minut chůze od hráze a pláží. Uváděná plocha zahrnuje plochy hlavní budovy dle přeměření, neobsahuje plochu ubytovny, skladů a cukrárny. Pokud vás o této nabídce zajímá více informací, rád vám poskytnu odkaz s detailnějším popisem.

Podrobné informace

Adresa
Jana Roháče z Dubé, Doksy - Staré Splavy
Podkategorie
Ubytování
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Centrum obce
Typ zástabvy
Rekreační
Poloha domu
Samostatný
Užitná plocha
765 m2
Plocha pozemku
3 m2
Stav objektu
Po rekonstrukci
Typ
Prodej
Cena
20 900 000 Kč
Cena k jednání
Ne
Rok výstavby
1925
Půdní vestavba
Ne
Výtah
Ne
Nízkoenergetický
Ne
Bezbariérový
Ne
Bazén
Ne
Balkón
Ne
Lodžie
Ne
Terasa
Ne
Sklep
Ne
Telekomunikace
Telefon, Internet
Elektro
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové
Vybavení
Ano
Doprava v blízkosti
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Typ cesty v blízkosti
Asfaltová
Zatíženo hypotékou
ne
Podlaží počet
2
Podezemní podlaží
1
Parkování
Ano
Míst k parkování
36
Stavba
Cihlová
Rok rekontrukce
2018
Podlahová plocha
765 m2
Užitná plocha
765 m2
Zastavěná plocha
2 m2
ondrej_cernovicky_stin

Kontaktujte nás