Přeskočit na obsah
RD_Malá_Hraštice_48

Prodej rozsáhlého stavení s biotopem a rybníčkem | Pozemek 2.404 m2

Malá Hraštice - Malá Hraštice

19 990 000 Kč

RD_Malá_Hraštice_49
RD_Malá_Hraštice_57 Prohlédnout 40 fotek
dispozice

Rodinný

dispozice
plocha

629 m2

plocha

O nemovitosti

Moderní stavení klasického venkovského vzhledu vzniklo na základě původního objektu, ze kterého byla použita část obvodového zdiva. Dům s užitnou plochou 629 m2 nabízí 3 samostatné jednotky (4+kk a 2x 2+kk, propojitelné), pozemek o ploše 2.404 m2, koupací biotop, rybníček i úžasné grilovací zázemí. Milovníky plechových miláčků pak nadchne obří garáž (přes 120 m2) a sháníte-li vhodné místo pro váš ateliér, volná půda ukojí vaše kreativní choutky.

Dokonale univerzální vlastní svět, který nabízí nepřeberné možnosti využití. Nejen prakticky využitelný, ale také s rozsáhlým zázemím pro relax. Tuto roli plní zejména biotop s letní kuchyní a prostorem pro posezení, které představuje perfektní zázemí pro vaše společenské události. Ne snad, že by se na ploše 65 m2, kterou nabízí rozměrný obývák, nesešla celá rodina

První podlaží hlavní části (4+kk) tvoří obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem. Veškeré vybavení je součástí prodeje. Zajímavostí obýváku je vestavěný audio systém nebo plynový krb. Ze vstupní chodby je taktéž přístupná spodní technická místnost (zázemí pro prádelnu, sprcha pro psa), samostatná toaleta a spodní koupelna. Druhé podlaží tvoří dva pokoje, přičemž hlavní rodičovská ložnice nabízí královských 36 m2. Dětský pokoj 14 m2, koupelna s vanou i sprchou pak rovněž tuto velikost. Poslední je pak horní tech. místnost (další WC, místo na prádelnu/šatnu).

Perličkou druhého podlaží hlavní části je zázemí sauny (28 m2) s vlastní sprchou a vinotékou. Dvě sousední menší jednotky (2+kk) jsou propojitelné s hlavní částí, mají však samostatný vstup do domu i do jednotlivých bytů. V celém objektu je podlahové vytápění, tedy ve všech jeho částech.

Obří garáž o ploše přes 120 m2 je vybavena 4 m vysokými vraty, bez potíží tedy zaparkujete také karavan či loď, kterou můžete využívat na 18 km vzdálených Slapech. Kolekce vašich plechových miláčků tedy konečně získá adekvátní prostor. Nad garáží se nachází více jak 130 metrová půda, která měla původně fungovat jako nahrávací studio. V garáži nechybí WC a také vinný sklípek.

Vytápění zajišťuje moderní kotel na tuhá paliva se zásobníkem (10 dnů), napojení na TČ je možné (teplovodní topení). Zahrada je dvou úrovních a oddělená opěrnou zdí, přičemž plocha spodní části s ovocnými stromy překračuje 800 m2. Popsat toto obří království je na pár řádcích nemožné, proto vám rád poskytnu samostatný web nabídky s detailním popisem, větším počtem fotek i dalšími materiály, jako jsou například půdorysy.

Podrobné informace

Adresa
Malá Hraštice - Malá Hraštice
Podkategorie
Rodinný
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Centrum obce
Poloha domu
Samostatný
Třída energetické náročnosti budovy
F - Velmi nehospodárná
Užitná plocha
629 m2
Plocha pozemku
2 m2
Stav objektu
Novostavba
Typ
Prodej
Cena
19 990 000 Kč
Cena k jednání
Ne
Rok výstavby
2021
Půdní vestavba
Ne
Výtah
Ne
Nízkoenergetický
Ne
Bezbariérový
Ne
Bazén
Ano
Balkón
Ano
Lodžie
Ne
Terasa
Ano
Sklep
Ano
Velikost
5 a více pokojů
Telekomunikace
Telefon, Internet
Elektro
230V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední tuhá paliva, Podlahové
Vybavení
Ano
Doprava v blízkosti
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Typ cesty v blízkosti
Asfaltová
Zatíženo hypotékou
ne
Třída energetické náročnosti budovy
F - Velmi nehospodárná
Energetický průkaz podle vyhlášky
Vyhláška 78/2013 Sb
Ukazatel energetické nárocnosti budovy
210 kWh/m2 za rok
Podlaží počet
2
Parkování
Ano
Stavba
Cihlová
Rok kolaudace
2022
Užitná plocha
629 m2
Užitná plocha přízemí
322 m²
Zastavěná plocha
595 m2
Plocha zahrady
2 m2
ondrej_cernovicky_stin

Kontaktujte nás