Přeskočit na obsah
_MG_8617

Prodej novostavby 4+kk s tepelným čerpadlem

Kostelní Lhota - Kostelní Lhota

7 990 000 Kč

_MG_8567
_MG_8559 Prohlédnout 28 fotek
dispozice

Rodinný

dispozice
plocha

102 m2

plocha

O nemovitosti

Prodej posledního zbývajícího dvojdomu v nově vybudované ulici na kraji obce. 4+kk, 102 m2, pozemek 303 m2 a moderní technologie, které se promítají do nízkých nákladů na vytápění díky tepelnému čerpadlu. Dům bude předán kompletně dokončený, s výjimkou instalace kuchyňské linky. Tu už si můžete vyřešit podle vlastních představ a potřeb. Dům je zkolaudovaný a připravený k užívání. Na vyžádání vám rád zašlu odkaz s hromadou dalších informací vč. kompletní dokumentace. Virtuální prohlídka je použita z identického dokončeného domu v první etapě.

Dům nabízí ve dvou podlažích celkově 102 m2 vnitřní plochy a venkovní terasu. Vytápění je řešeno úsporným tepelným čerpadlem s podlahovým topením, díky absenci radiátorů tak dochází k úspoře prostoru. Obývací pokoj s kuchyní nabízí velkorysých 36 m2. V prvním podlaží se rovněž nachází technická místnost a spodní toaleta. Ve druhém podlaží jsou umístěné 3 pokoje o velikostech 11 až 14 m2 a prostorná koupelna.

Příjezdová cesta je upravena zámkovou dlažbou. Pozemek o ploše 303 m2 je rovinatý s hotovou terénní úpravou. Dům je umístěn v nově vzniklé ulici dvojdomů s novou příjezdovou cestou i všemi inženýrskými sítěmi. Hotové je rovněž oplocení pozemku a zpevněná parkovací plocha pro dva vozy.

Na stavbě jsou použita izolační trojskla s nízkým koeficientem a 30 cm zdivo + 16 cm zateplení, díky čemuž lze očekávat velmi nízké náklady na provoz (třída B). Střešní krytina betonová, podlahovou krytinu tvoří dlažba s dekorem tmavého dřeva. Koupelny jsou provedeny v jednoduchém a minimalistickém designu s tlumenými tóny.

Velmi čilá obec Kostelní Lhota se stala obcí roku 2022 a nachází pouhých 7 km od Poděbrad, 3 km od Sadské a zhruba 20 minut jízdy od Černého Mostu. Domy jsou situované nedaleko centra obce a ZŠ (cca 3 min chůze), avšak na kraji zástavby směrem k jezu na potoku Výrovka. Kolem domů tak neexistuje žádný bezprostřední provoz, jedná se o slepou ulici. Více informací na webu projektu.

Podrobné informace

Adresa
Kostelní Lhota - Kostelní Lhota
Podkategorie
Rodinný
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Okraj obce
Typ zástabvy
Obytná
Poloha domu
V bloku
Třída energetické náročnosti budovy
B - Velmi úsporná
Užitná plocha
102 m2
Plocha pozemku
303 m2
Stav objektu
Novostavba
Typ
Prodej
Cena
7 990 000 Kč
Cena k jednání
Ne
Rok výstavby
2021
Půdní vestavba
Ne
Nízkoenergetický
Ne
Bezbariérový
Ne
Bazén
Ne
Balkón
Ne
Lodžie
Ne
Terasa
Ano
Sklep
Ne
Velikost
4 pokoje
Telekomunikace
Telefon, Internet, Kabelové rozvody
Elektro
230V, 400V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední elektrické, Podlahové
Vybavení
Ne
Doprava v blízkosti
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Typ cesty v blízkosti
Dlážděná
Zatíženo hypotékou
ne
Třída energetické náročnosti budovy
B - Velmi úsporná
Energetický průkaz podle vyhlášky
Vyhláška 78/2013 Sb
Ukazatel energetické nárocnosti budovy
74 kWh/m2 za rok
Parkování
Ne
Stavba
Cihlová
Rok kolaudace
2022
Užitná plocha
102 m2
Zastavěná plocha
67 m2
Plocha zahrady
236 m2
ondrej_cernovicky_stin

Kontaktujte nás