Přeskočit na obsah
RD_Dobříš_02_4

Prodej čerstvě dokončeného domu 4+kk z roku 2023

Na Vyhlídce, Dobříš - Dobříš

13 250 000 Kč

RD_Dobříš_02_6
io Prohlédnout 23 fotek
dispozice

Rodinný

dispozice
plocha

134 m2

plocha
parkovacístání

2

parkovací
stání

O nemovitosti

Čerstvě zkolaudovaný dům 4+kk z roku 2023 se nachází v nově vzniklé lokalitě dvou ulic. Ačkoliv se jedná o dvojdům, každá jeho část má vlastní základovou desku, vlastní střechu a také vlastní větve přípojek (stavby nesdílí ani obvodové zdivo, jsou pouze v kontaktu). Dvojdům má pro dispozici 4+kk plnohodnotnou plochu 134 m2, což umožňuje skutečně prostorný obývací pokoj i ložnice (nejmenší 14 m2).

Zděná stavba (Porotherm 250 mm + 180 mm EPS) v energetické třídě C je vybavena podlahovým topením s tepelným čerpadlem Samsung, přípravami na elektrické žaluzie, přípravami na osazení FVE a zajímavostí je například provedení stropu z betonových panelů, které se podepisují na skvělé tepelné izolaci (střecha zateplena 300 mm EPS). K dispozici jsou celkem 4 shodně velké domy s různě velkými pozemky, odstíny koupelen i podlah a odlišnou orientací.

Mimo technologií a úsporného provozu je však hlavní devizou domu právě jeho umístění, které těží z perfektní polohy v lokalitě v přímém sousedství rozsáhlých lesů. Klidná oblast, která je umístěná mimo provoz, udržuje komorní charakter a jednotnou koncepci architektury. Domy jsou jednoduchých a nadčasových geometrický tvarů bez zbytečných kudrlinek, avšak pracují s velkou prosklenou plochou a portály v obývacích pokojích.

Dům nabízí dvě podlaží, přičemž většinu prvního tvoří velký obývací pokoj s prostorem pro osazení kuchyně (40 m2), který lze propojit se zahradou otevřením portálového okna. Tato část zahrady uvažuje s umístěním terasy. Velká vstupní chodba nabízí možnost umístění vestavěných skříní, potěší však zejména velká technická místnost se skladovacím prostorem hned u vstupu. Její plocha činí 5.5 m2, k dispozici je prostor pro připojení pračky se sušičkou a také možnost umístění osazení baterií k fotovoltaice (průchodka je připravena). K dispozici je také samostatné WC. Pod schodištěm se pak nachází spižírna přístupná přímo od kuchyně.

Horní podlaží tvoří tři ložnice a dvě koupelny. Hlavní ložnice (20 m2) je řešena jako samostatná sekce s vlastní šatní místností a koupelnou. V pokoji se nachází dvě velká okna (od podlahy po strop). Dva dětské pokoje se nachází v druhé polovině podlaží, tedy přes chodbu s prostorem na další vestavěný nábytek- Sdílí vlastní koupelnu i identickou plochu (14 m2).

Pozemek o velikosti 344 m2 je srovnaný a určený k dokončení návrhu zahrady, vybaven je akumulační nádrží na dešťovou vodu (5 m3). Parkování auta není nutné na zahradě, k dispozici je totiž krytý výklenek přímo pod půdorysem druhého podlaží (cca 15 m2). Vstup do domu je tedy krytý a v závětří, umožňuje rovněž umístění oddělené kóje pro uskladnění věcí.

Lokalita ,,Za Větrníkem“ nadchne především ty, kdo chtějí zůstat v dobrém dosahu Prahy (39 km na Anděl), ale zároveň chtějí klidné bydlení mimo ruch města. Zajímá-li vás o této nabídce více informací či technických detailů, rád vám poskytnu odkaz na web s obsáhlejším popisem.

Podrobné informace

Adresa
Na Vyhlídce, Dobříš - Dobříš
Podkategorie
Rodinný
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Klidná část obce
Typ zástabvy
Obytná
Poloha domu
Samostatný
Třída energetické náročnosti budovy
C - Úsporná
Užitná plocha
134 m2
Plocha pozemku
344 m2
Stav objektu
Novostavba
Typ
Prodej
Cena
13 250 000 Kč
Cena k jednání
Ne
Rok výstavby
2022
Půdní vestavba
Ne
Nízkoenergetický
Ne
Bezbariérový
Ne
Bazén
Ne
Balkón
Ne
Lodžie
Ne
Terasa
Ne
Sklep
Ne
Velikost
4 pokoje
Telekomunikace
Internet
Elektro
230V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Podlahové
Vybavení
Ne
Doprava v blízkosti
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Typ cesty v blízkosti
Asfaltová
Zatíženo hypotékou
ne
Třída energetické náročnosti budovy
C - Úsporná
Energetický průkaz podle vyhlášky
Vyhláška 78/2013 Sb
Ukazatel energetické nárocnosti budovy
88 kWh/m2 za rok
Podlaží počet
2
Parkování
Ano
Míst k parkování
2
Stavba
Cihlová
Rok kolaudace
2023
Užitná plocha
134 m2
Zastavěná plocha
96 m2
Plocha zahrady
248 m2
ondrej_cernovicky_stin

Kontaktujte nás