Přeskočit na obsah
Smilovice Dron 7

Prodej domu 5+1 v dokonalém soukromí | Slapská nádrž

Chotilsko - Smilovice

12 900 000 Kč

_05A1134
_05A1203 Prohlédnout 38 fotek
dispozice

Rodinný

dispozice
plocha

220 m2

plocha
parkovacístání

3

parkovací
stání

O nemovitosti

Smilovice jsou unikátní uzavřená lokalita, kterou tvoří meandr obepnutý vodní nádrží Slapy. Hladina je od domu vzdálena pouhých 500 m, přes davy turistů se ale probíjet nebudete. Veřejnosti nepřístupné místo, které v minulosti tvořil rozsáhlý areál Generálního finančního ředitelství, zůstává oázou klidu uprostřed nádherné přírody s výhledy na okolní zelené kopce.

Dům je tvořen dvěma křídly. To původní bylo vybudováno v roce 2002, to novější pak v roce 2017. V roce 2023 došlo k zásadní technologické obnově, neboť bylo instalováno nové tepelné čerpadlo a na střechu bylo osazeno 18 FV panelů s výrobní kapacitou 8 MWh el. energie ročně. Přebytek energie je ukládán do bateriového úložiště. Dům je vhodný jak pro trvalé bydlení, tak jako prázdninové sídlo, které vás díky vysoké míře energetické soběstačnosti finančně nespolyká.

V domě je celkem pětice obytných místností, 3 koupelny a téměř 60 metrový sklep. Nové křídlo domu je s původním propojené, má však také samostatný vstup. Je řešeno jako velký otevřený prostor obýváku a pracovny, pod kterou se nachází velká koupelna. Prostor je klimatizovaný a rovněž vybaven novými kachlovými kamny. Rustikální styl hojně využívá dřevo.

Starší část domu tvoří obývací pokoj s výstupem na jihovýchodně orientovanou terasou (rovněž s krbem), oddělená kuchyňská místnost, pokoj pro hosty či pracovna, spodní koupelna a vstupní zádveří s chodbou a schodištěm. Ve druhém podlaží vás čekají dvě ložnice, velká šatna a poslední koupelna. Původní křídlo je podsklepené a ukrývá v sobě mimo skladového prostoru také relaxační místnost se saunou. Ve sklepě nechybí také dílna a místnost se zázemím k technologii (akumulační nádrž k TČ, měnič k FVE, baterie, vedle pak filtrace k bazénu).

U terasy se nachází velký krytý bazén, ze kterého je přístup z obou obývacích místností domu. Mimo hlavní stavby se na pozemku nachází zahradní domek s malým sklípkem a přístřešek pro auto či zahradní náčiní. V zadní části zahrady se nachází užitková zóna se záhonky. Pozemek o ploše 1.144 m2 je obrostlý vysokým živým plotem a má pouze jediného souseda, který vám zároveň prodává tento dům.

Pokud vás o této nabídce zajímá více detailů, fotek a plánů, rád vám poskytnu odkaz na samostatný web nabídky.

Podrobné informace

Adresa
Chotilsko - Smilovice
Podkategorie
Rodinný
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Klidná část obce
Poloha domu
Samostatný
Třída energetické náročnosti budovy
B - Velmi úsporná
Užitná plocha
220 m2
Plocha pozemku
1 m2
Stav objektu
Velmi dobrý
Typ
Prodej
Cena
12 900 000 Kč
Cena k jednání
Ne
Rok výstavby
2002
Půdní vestavba
Ne
Nízkoenergetický
Ne
Bezbariérový
Ne
Bazén
Ano
Balkón
Ano
Lodžie
Ne
Terasa
Ano
Sklep
Ano
Velikost
5 a více pokojů
Telekomunikace
Telefon, Internet
Elektro
230V, 400V
Voda
Studna
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední elektrické
Vybavení
Částečně
Doprava v blízkosti
Silnice
Zatíženo hypotékou
ne
Třída energetické náročnosti budovy
B - Velmi úsporná
Energetický průkaz podle vyhlášky
Vyhláška 78/2013 Sb
Ukazatel energetické nárocnosti budovy
67 kWh/m2 za rok
Podlaží počet
2
Podezemní podlaží
1
Parkování
Ano
Míst k parkování
3
Stavba
Cihlová
Rok rekontrukce
2023
Užitná plocha
220 m2
Plocha sklepu
58 m2
ondrej_cernovicky_stin

Kontaktujte nás