Přeskočit na obsah
Nepomuckých_31

Prodej bytu 4+kk se zahradou - Letňany

Nepomuckých, Praha - Letňany

15 900 000 Kč

Nepomuckých_15
Nepomuckých_46 Prohlédnout 32 fotek
dispozice

4+kk

dispozice
plocha

116 m2

plocha
nadzemnípodlaží

1

nadzemní
podlaží
parkovacístání

2

parkovací
stání

O nemovitosti

Rodinný byt 4+kk s parametry, které jsou srovnatelné s domem. 2 garážová stání, 2 sklepy, 2 koupelny, 2 samostatné zóny, 2 dětské pokoje a jedna velká zahrada o ploše více než 170 m2, která lemuje byt. Ten žádnou z obvodových zdí nesousedí s další jednotkou, v rámci bytů je tedy zajištěna nejvyšší možná míra soukromí.

Do detailu vyladěný interiér nemá s původním standardem prakticky nic společného. Svou nadčasovost již prokázal, hádali byste snad rok 2014? Byt vznikl spojením dvou jednotek, a tak může fungovat ve dvou téměř samostatných sekcích, kdy každá má k dispozici vlastní koupelnu. Obývací pokoj s kuchyní i rodičovská ložnice mají výstup na velkou zahradu ve tvaru L, na kterou je výhled taktéž z dětských pokojů.

Ty jsou vedle sebe (velikost každého je 12 m2), přičemž naproti mají k dispozici vlastní koupelnu s vanou a oddělenou toaletu. Oba pokoje jsou vybaveny na zakázku vyrobeným vestavěným nábytkem, který je, stejně jako všechen ostatní, součástí nabídky k prodeji. Nadčasová kuchyňská linka v sobě ukrývá veškeré potřebné spotřebiče, přičemž z boku je schovaná i vestavěná spižírna nebo lednice.

Rodičovská ložnice (19 m2) s výstupem na zahradu je rovněž vybavena vestavěným nábytkem, do kterého je šikovně zakomponován pracovní kout. Hned po ruce má vlastní koupelnu se sprchou. Jednou z nejzajímavějších vlastní tohoto bytu je odzbrojující množství úložných prostor, které má na svědomí řada vestavěných skříní při vstupu do hlavní ložnice. Ta je od zbytku bytu oddělená posuvnými dveřmi, za kterými se nachází místnost pro pračku a sušičku.

K bytu náleží dvě stání přímo vedle sebe (neoddělená sloupem) a dva spojené sklepy (5 m2). Obrovské množství úložných prostor, dostatečná plocha bytu, který je navíc příjemně světlý díky velkým východním oknům, a velká zahrada. Může být vůbec byt blíže domu? Na vyžádání vám rád zašlu odkaz s detailním popisem a větším množstvím fotek.

Podrobné informace

Adresa
Nepomuckých, Praha - Letňany
Podkategorie
4+kk
Poloha domu
Samostatný
Třída energetické náročnosti budovy
B - Velmi úsporná
Užitná plocha
116 m2
Stav objektu
Novostavba
Vlastnictví
Osobní
Typ
Prodej
Cena
15 900 000 Kč
Cena k jednání
Ne
Rok výstavby
2013
Půdní vestavba
Ne
Nízkoenergetický
Ne
Bezbariérový
Ne
Bazén
Ne
Balkón
Ne
Lodžie
Ne
Terasa
Ano
Sklep
Ano
Telekomunikace
Telefon, Internet
Elektro
230V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava v blízkosti
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Zatíženo hypotékou
ne
Třída energetické náročnosti budovy
B - Velmi úsporná
Energetický průkaz podle vyhlášky
Vyhláška 78/2013 Sb
Ukazatel energetické nárocnosti budovy
76 kWh/m2 za rok
Patro
1
Podlaží počet
6
Podezemní podlaží
1
Počet garáží
2
Parkování
Ne
Stavba
Cihlová
Rok kolaudace
2014
Užitná plocha
116 m2
Plocha sklepu
5 m2
ondrej_cernovicky_stin

Kontaktujte nás