Přeskočit na obsah
Na Zámyšli 4kk_1

Prodej zbrusu nového 3+kk se dvěma terasami

Na Zámyšli, Praha - Košíře

11 900 000 Kč

Na Zámyšli 4kk_15
Na Zámyšli 4kk_13 Prohlédnout 25 fotek
dispozice

3+kk

dispozice
plocha

82 m2

plocha
nadzemnípodlaží

6

nadzemní
podlaží

O nemovitosti

Právě dokončený, zbrusu nový mezonetový byt 3+kk s  jednou klasickou a druhou unikátní zelenou terasou, ze které jsou přes střechy okolních domů skvělé výhledy do jedné z nejzelenějších částí širšího centra, tedy do Košíř. Další specialitou je pak například nový hotový komín, který je připravený pro osazení krbových kamen a nebo dvě ložnice, každá na jednom podlaží s koupelnou.

Jednotka o ploše 82 m2 se nachází v šestém a sedmém podlaží původního cihlového domu. Obývák s kuchyní jsou umístěné dole (30.3 m2), stejně tak největší ložnice s velkým oknem a výstupem na spodní terasu (12.8 m2). K této ložnici patří taktéž prostor pro umístění velké šatny, která je oddělná polopříčkou. Velkou míru světla v obýváku zajišťuje západní orientace dveří i jejich rozměr (3 x 2.2 m), v kuchyňském prostoru je pak ještě jedno klasické okno.

Dole se taktéž nachází vstupní zádveří s výklenkem pro skříň a spodní koupelna s vanou, ze které je přístupné WC (místo k umístění pračky je v koupelně, na WC je elektrokotel se zásobníkem na TV). Veškeré přípravy na osazení kuchyňské linky jsou hotové, stejně tak datové rozvody (průchodka na kabely ve stěně).

Druhá ložnice se nachází nahoře, plocha je 8 m2 s dvojicí střešních oken na východ (do ulice Na Zámyšli). V horním podlaží je malá koupelna (WC a sprchový kout) a také galerie, kterou lze využít jako prostor pracovny. Ta pak nabízí neobvyklý tahák, kterým je zelená terasa o ploše 9.6 m2 s orientací na západ, tedy jako spodní do vnitrobloku. Přístupná je přes rozměrné dvoukřídlé dveře.

Koupelna je vybavena podlahovým topením. Toalety jsou v bytě dvě – nahoře i dole. Byt je taktéž vybaven přípravou pro osazení klimatizací (venkovní jednotka k umístění na střeše; hotové jsou vnitřní rozvody – stačí nainstalovat jednotky). Byt je proveden ve vyšším standardu – dřevěná podlaha a schodiště, podlahové topení v koupelně, velkoformátová dlažba, velké množství zásuvek i nadstandardní míra osvětlení díky velkým dřevěným oknům.

V domě je dokončována rekonstrukce společných částí budovy a taktéž výstavba nového výtahu (již hotov).. Byt se nachází cca 30 m od Kavalírky (tram, bus), 7 minut tramvají na Anděl. Na druhém konci jednosměrné ulice pak navazuje zeleň a park Kavalírka/Turbová. Pokud vás zajímá více, rád vám poskytnu další detaily.

Podrobné informace

Adresa
Na Zámyšli, Praha - Košíře
Podkategorie
3+kk
Typ bytu
Mezonet
Umístění objektu
Centrum obce
Typ zástabvy
Obytná
Poloha domu
V bloku
Třída energetické náročnosti budovy
G - Mimořádně nehospodárná
Užitná plocha
82 m2
Stav objektu
Po rekonstrukci
Vlastnictví
Osobní
Typ
Prodej
Cena
11 900 000 Kč
Cena k jednání
Ne
Půdní vestavba
Ne
Výtah
Ano
Nízkoenergetický
Ne
Bezbariérový
Ne
Bazén
Ne
Balkón
Ne
Lodžie
Ne
Terasa
Ano
Sklep
Ne
Telekomunikace
Telefon, Internet
Elektro
230V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední elektrické, Podlahové
Vybavení
Ne
Doprava v blízkosti
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Typ cesty v blízkosti
Asfaltová
Zatíženo hypotékou
ne
Třída energetické náročnosti budovy
G - Mimořádně nehospodárná
Patro
6
Podlaží počet
7
Podezemní podlaží
1
Parkování
Ne
Stavba
Cihlová
Rok kolaudace
2023
Rok rekontrukce
2023
Podlahová plocha
82 m2
Užitná plocha
82 m2
Plocha terasy
22 m²
ondrej_cernovicky_stin

Kontaktujte nás