fbpx Přeskočit na obsah
Zdeněk_Milfajt (1) Zdenek_Milfajt_stin

Reality dělám lidsky a pro lidi. Nejlépe Vám pomohu s rezidenčními nemovitostmi a investicemi do bytů

Moje služby můžete využít zejména v Libereckém kraji

Jak prodávám?

Videoprohlídky patří k mému marketingovému standardu

Kdo jsem?

Jmenuji se Zdeněk Milfajt a od roku 2008 jsou nemovitosti mou prací, koníčkem I vášní

Mým motem je dělat obchod lidsky a pro lidi.

Zkrátka se chovám tak, jak chci, aby se ostatní chovali ke mě. O Vaši nemovitost se starám, tak jako by byla moje. A jak lépe bych mohl dělat svou práci, než jako bych ji dělal pro sebe.

Od roku 2008 se pohybuji na realitním trhu, jako makléř, jako správce nemovitostí, jako obchodní ředitel a od roku 2018 jako majitel vlastní kanceláře pod svým jménem.

Každou realitní transakci, ať se jedná o prodej nebo pronájem stavím na třech pilířích – lidský přístup, profesionalita a vaše bezstarostnost. To jsou pro mě zásadní hodnoty.

Obchod, který pro Vás zajistím Vás má bavit, máte si ho užít a hlavně z něj nebýt nervózní nebo nedej bože ve stresu. Od toho jsem tu já, abych za vás vše zajistil, vykomunikoval, dojednal a zařídil.

Právě proto se na mě s důvěrou obrací další a další klienti, kterým pomáhám řešit jejich realitní radosti I trable.

Budete jedním z mých dalších klientů?

Se stejným nastavením hlavy jsem se v roce 2020 rozhodl pokročit na pozici Team Leadera v kanceláři Keller Williams Metropolitan. Začali jsme na zdravých základech převážně postavených z mých zkušeností a systémů značky a pokračovali ve vytváření zázemí pro tým. Během necelého prvního roku spolupráce jsme se rozrostli na více než 20 makléřů a rosteme dál.

Pro členy svého týmu, u kterých vidím zájem, udělám vše pro to, aby uspěli v realitách. Staňte se součástí mého týmu – bude to jízda!

Ocenění

V rámci společnosti Keller Williams Czech Republic jsem získal tato ocenění:

červenec 2023
MAKLÉŘ MĚSÍCE
CELÉ SÍTĚ
KELLER WILLIAMS
CZECH REPUBLIC

Kontakt

Máte zájem o moje služby?

Zavolejte mi nebo vyplňte tento formulář.

ZDENĚK MILFAJT

Samostatný podnikatel, podnikající na základě živnostenského listu, IČ: 19252889, zmocněný jednat jménem Keller Williams Millennium, která je provozována společností MC Millennium s.r.o., IČ: 08504148.

+ 420 606 786 700

zdenek.milfajt@kwcz.cz

IČ: 19252889