Přeskočit na obsah
tomas_kunc_oblicej-kopie TOMAS_KUNC_stin-kopie

Specialista na prodej a pronájem rodinných domů a bytů

Moje služby můžete využít zejména v Praze, Středočeském a Královehradeckém kraji

Kdo jsem?

Moje jméno je Tomáš Kunc a pomůžu Vám s prodejem i pronájmem Vaší nemovitosti

Jmenuji se Tomáš Kunc a jsem moderní realitní makléř.

Od roku 2021 spolupracuji se společností Keller Williams. Jsem mimo jiné i úspěšný profesionální hráč volejbalu. Tento nádherný kolektivní sport mě toho moc naučil. Dennodenní práce s lidmi mi není vůbec cizí a moc dobře vím, co je ve sportu nejdůležitější. Ve sportu není nic zadarmo. Člověk se mu musí kompletně odevzdat a neustále pečlivě trénovat, aby něco dokázal.

Úplně stejně jako na sport nahlížím na práci realitního makléře. Tudíž Vám mohu potvrdit, že do všech realitních služeb dávám vždy maximum, aby na konci spolupráce byli vždy všichni spokojeni. Na této práci mě nejvíce baví ten skvělý pocit, když jdeme s klienty jako tým za naším společným cílem.

Jsem nadšený, když se následně staneme i přáteli a společně si zasportujeme či zajdeme na večeři. Napište mi nebo zavolejte a já Vám ukážu, že realitní obchod může být i velice příjemná záležitost.

Kontakt

Máte zájem o moje služby?

Zavolejte mi, nebo vyplňte tento formulář.

TOMÁŠ KUNC

Samostatný podnikatel, podnikající na základě živnostenského listu, IČ: 09823981, zmocněný jednat jménem Keller Williams Metropolitan, která je provozována společností MC Metropolitan s.r.o., IČ: 07796340.

+420 777 063 949

tomas.kunc@kwcz.cz

IČ: 09823981