fbpx Přeskočit na obsah

Specializuji se na prodej a pronájem bytů a rodinných domů.

Moje služby můžete využít zejména v Praze a Středočeském kraji

Jak prodávám?

Videoprohlídky patří k mému marketingovému standardu

Kdo jsem?

Moje jméno je Tomáš Heráček a realitním makléřem jsem už od roku 2022.

To úplně nejdůležitější je zajistit, aby se klient cítil co nejlépe a neměl s prodejem své nemovitosti žádné pochybnosti. Zbavit ho starostí a ulehčit mu celý proces, je pro mne prioritou.
Další důležitou součástí je důvěra. Ve spolupráci s mými klienty dělám vše pro to, abych byl v této oblasti stoprocentní.
Největší inspirací mi byl prodej vlastního domu, kde jsem se nacházel v roli prodávajícího. Z této pozice jsem získal důležitý pohled na věc a zjistil požadavky klientů při prodeji nemovitosti. Díky této zkušenosti se dokáži vcítit do jejich rolí a jsem empatický a chápavý.
Můj příběh jak jsem se stal realitním makléřem, byl a je o poznávání sám sebe. Pracoval jsem v odvětví, kde mi
rukama procházely půdorysy budov a projektové dokumentace. Po nějaké době jsem zjistil, že mne tato
stereotypní práce nenaplňuje. Svět realit byla obrovská výzva a nelehký úkol, ale právě to je ten důvod proč si mě tak získal.
Je to povolání, do kterého se konečně opravdu těším a nabitý pozitivní energií se vrhám do každé spolupráce.
Důvěra, ochota a férovost jsou mé hlavní priority, které ctím.

Kontakt

Máte zájem o moje služby?

Zavolejte mi nebo vyplňte tento formulář.

TOMÁŠ HERÁČEK

Samostatný podnikatel, podnikající na základě živnostenského listu, IČ: 03591760, zmocněný jednat jménem společnosti Nemovito Realty s.r.o., IČ: 10826971. Spolupracující partner společnosti Keller Williams Millennium, která je provozována společností MC Millennium s.r.o., IČ: 08504148.

 

Samostatný podnikatel, podnikající na základě živnostenského listu, IČ: 74814397, zmocněný jednat jménem společnosti Nemovito Realty s.r.o., IČ: 10826971. Spolupracující partner společnosti Keller Williams Millennium, která je provozována společností MC Millennium s.r.o., IČ: 08504148.

+420 775 133 867

tomas.heracek@kwcz.cz

IČ: 03591760