fbpx Přeskočit na obsah
olejnik_oblicej-kopie olejnik_stin-kopie

Roman Olejník, MBA

  • CZE
  • ENG
  • SPA

Realitní makléř pro rezidenční a komerční sektor

Moje služby můžete využít zejména v Karlovarském a Ústeckém kraji

Jak prodávám?

Videoprohlídky patří k mému marketingovému standardu

Kdo jsem?

Moje jméno je Roman Olejník a obchodu se věnuji už od roku 2003

Obchodní činnost provozuji již od roku 2003 a první čtyři roky jsem byl součástí největší realitní společnosti v České republice. Zde jsem poznal kouzlo nemovitostí, které jsem aktivně prodával a pronajímal. Na této práci mám rád pravidelný kontakt se zákazníky, kterým jsem schopen nabídnout profesionální a osobní přístup na základě svých dalších obchodních zkušeností ze stavebního segmentu a realitní správy nemovitostí na mezinárodní úrovni.

Zakládám si na oboustranné důvěře, která je důležitá během realitní transakce. Poslední roky jsem získával realitní zkušenosti i z vlastního prodeje nemovitostí nejen z rezidenčního, ale i komerčního sektoru. Do společnosti Keller Williams jsem vstoupil kvůli mezinárodní působnosti, pravidelnému vzdělávání a přátelskému kolektivu. Moje působnost je převážně v mém rodném Karlovarském kraji, ale vzhledem k celorepublikové a celosvětové působnosti společnosti Keller Williams jsem schopen pomoci s prodejem nebo koupí nemovitosti kdekoliv. Mluvím anglickým a španělským jazykem, a to mi umožňuje být v kontaktu se zahraničními klienty a makléři.

Kontakt

Máte zájem o moje služby?

Zavolejte mi, nebo vyplňte tento formulář.

ROMAN OLEJNÍK, MBA

Samostatný podnikatel, podnikající na základě živnostenského listu, IČ: 25034642, zmocněný jednat jménem Keller Williams Millennium, která je provozována společností MC Millennium s.r.o., IČ: 08504148.

+420 608 605 001

roman.olejnik@kwcz.cz

IČ: 25034642