fbpx Přeskočit na obsah
Roman-Kučírek_oblicej-kopie Roman-Kučírek_stin-kopie

Ing. arch. Roman Kučírek

  • CZE
  • ENG

Specializuji se na prodej domů, bytů a pozemků

Moje služby můžete využít zejména na Havlíčkobrodsku a Jihlavsku

Jak prodávám?

Videoprohlídky patří k mému marketingovému standardu

Kdo jsem?

Moje jméno je Roman Kučírek a jsem realitní makléř, architekt a lektor vzdělávacích kurzů

V oblasti stavebnictví, nemovitostí a obchodu se pohybuji už řadu let. V našem architektonickém ateliéru 3K Architects navrhujeme především novostavby luxusních rodinných domů. V oblasti realit jsme hrdí, že naše realitní společnost 3K Reality spojila síly s uznávanou značkou Keller Williams.

Prodej nemovitosti patří k jednomu z největších rozhodnutí v našem životě a stojí hodně času i peněz. Mým úkolem je postarat se o to, aby klienti neměli s prodejem nemovitosti žádné starosti. K tomu nabízím u každé nemovitosti ten nejvyšší standard, který je dnes dostupný. Profesionální fotografie, virtuální prohlídka, dispoziční plány, videoprohlídka a další.

Pomohly mi k tomu i studijní a pracovní zkušenosti ve Velké Británii, Spojených státech a Švýcarsku.

Nepracuji pro stovky klientů. Vybírám si malý počet klientů a klienti si vybírají mě. Jedině tak vznikne skvělá spolupráce a osobní přístup. Pokud se vám můj styl práce líbí, zavolejte mi a já vám rád pomůžu s prodejem vašeho domu, bytu či pozemku především na Havlíčkobrodsku a Jihlavsku.

Těším se na spolupráci.

Kontakt

Máte zájem o moje služby?

Zavolejte mi nebo vyplňte tento formulář.

ING. ARCH. ROMAN KUČÍREK

Samostatný podnikatel, podnikající na základě živnostenského listu, IČ: 04243102, zmocněný jednat jménem Keller Williams Millennium, která je provozována společností MC Millennium s.r.o., IČ: 08504148.

+ 420 724 757 694

roman.kucirek@kwcz.cz

IČ: 04243102