fbpx Přeskočit na obsah
Roman-Kajfosz_oblicej-kopie Roman-Kajfosz_stin-kopie

Roman Kajfosz

  • CZE
  • ENG

#JaToZaVasUdelam #VydelamVamVic

Moje služby můžete využít zejména v Praze, Středočeském kraji s Moravskoslezském kraji

Kdo jsem?

Moje jméno je Roman Kajfosz a pomůžu Vám s prodejem i pronájmem nemovitostí

Pro své klienty zajišťuji komplexní realitní servis se specializací zejména na regiony Praha, Střední Čechy a Moravskoslezský kraj.

Mým cílem je poskytnout klientovi co nejvyšší přidanou hodnotu s akcentem na růst jeho majetku. To platí pro všechny fáze a aspekty služby. Od činností, které realitní transakci předchází, tak po ty, které po ni následují…

Svůj přínos nevidím v poskytnutí izolované služby, ale ve vnímání potřeb klienta v souvislostech. Díky těmto principům buduji s klienty dlouhodobé vztahy a důvěru.

Od tvorby strategie, přes marketing a prezentaci nemovitosti až po investiční plány, stále mám na paměti zájem klienta. Aby služba pro klienta byla takto ucelená a připomínala sehraný orchestr, pečlivě vybírám své partnery a dodavatele. Nejen, že tím šetřím starosti klienta, ale celou transakci tím maximálně zrychluji.

Mám desetileté zkušenosti z obchodu a vždy jsem se snažil nabídnout něco navíc. Zkrátka ta extra míle, která mi umožní najít inovativní nebo kreativní řešení…

Kontakt

Máte zájem o moje služby?

Zavolejte mi nebo vyplňte tento formulář.

ROMAN KAJFOSZ

Samostatný podnikatel, podnikající na základě živnostenského listu, IČ: 88915875, zmocněný jednat jménem Keller Williams Metropolitan, která je provozována společností MC Metropolitan s.r.o., IČ: 07796340.

+ 420 774 552 772

roman.kajfosz@kwcz.cz

IČ: 88915875