fbpx Přeskočit na obsah
Petr Vorlíček_oblicej kopie Petr-Vorlíček_stin-kopie

Lidsky a srozumitelně.

Moje služby můžete využít zejména v Praze a Středočeském kraji

Kdo jsem?

Moje jméno je Petr Vorlíček a pomohu Vám s prodejem a pronájmem Vaší nemovitosti

Jsem obchodník, který staví každý obchod na slušnosti, respektu, pokoře a budování vztahů. V mojí práci jde přeci o víc! Svěřujete mi své celoživotní úspory ve formě nemovitostí.

Vy, majitelé, mi svěřujete své celoživotní investice (úspory) ve formě nemovitostí. Vy, kupující, mi svěřujete své celoživotní úspory, abyste investovali do svého budoucího domova.

Aktivně, se znalostí prostředí a přesných záměrů, se pohybuji v oblasti prodeje a koupě nemovitostí. Znám osobní příběhy majitelů a majitelek nemovitostí, i jejich vztah k prodávané nemovitosti. Úspěšný prodej Vaší nemovitosti je vázán na dokonalou přípravu, kterou společně prodiskutujeme a odsouhlasíme si na nezávazném setkání. Cílem je informovaný a po všech stránkách připravený kupec, který přesně ví, co kupuje. A osobní návštěva Vaší nemovitosti jen potvrdí jeho správné rozhodnutí. Pokud Vám to, co zde píši, dává smysl, ozvěte se.

Těším se na nezávazné setkání s Vámi všemi.

Kontakt

Máte zájem o moje služby?

Zavolejte mi, nebo vyplňte tento formulář.

PETR VORLÍČEK

Samostatný podnikatel, podnikající na základě živnostenského listu, IČ: 13105302, zmocněný jednat jménem Keller Williams Metropolitan, která je provozována společností MC Metropolitan s.r.o., IČ: 07796340.

+ 420 608 111 610

petr.vorlicek@kwcz.cz

IČ: 13105302

Petr Vorlíček
Udělejte si scan a můj kontakt se vám automaticky uloží do vašeho telefonu.