fbpx Přeskočit na obsah
kopacka_oblicej_1 kopacka_stin_1

Zaměřuji se na prodej a pronájem nemovitostí

Moje služby můžete využít zejména v Praze a v Jihočeském a Středočeském kraji

Jak prodávám?

Videoprohlídky patří k mému marketingovému standardu

Kdo jsem?

Moje jméno je Petr Kopačka a realitním makléřem jsem už od roku 2017.

Pracuji v oblasti realit od roku 2017. Jsem realitní makléř, jehož cílem je být Vám tím nejspolehlivějším partnerem při prodeji a financování Vaší nemovitosti. Společně nalezneme řešení Vaší otázky bydlení tak, aby odpovídalo Vašim potřebám, přáním a snům.

Stojím si za tím, že mnou nabízené služby znamenají jistotu, že vše proběhne hladce a podle Vašich představ. Každá nemovitost i klient má svůj příběh. To, že se svěříte do mých rukou, je pro mě pocta a staví mě před osobní výzvu.

Zakládám si na tom, abych při prodeji nemovitosti v zájemcích o Vaši nemovitost zakořenil pocit, že právě ta Vaše je nakonec ta, kterou si koupí. Naším společným cílem je, aby proces prodeje probíhal rychle a bezproblémově.

Prodej nebo koupě nemovitosti je unikátní životní událost. Velice si vážím důvěry, kterou do mě klient vkládá. Nejvíce si považuji kladných doporučení a vracejících se klientů. Mým cílem je zajistit Vám při prodeji nemovitosti převod financí na Váš účet v požadovaném čase a výši. Jestliže společně řešíme koupi nemovitosti, pak se nespokojím s ničím jiným, než že budete co nejdříve držet v ruce klíče od Vašeho nového vysněného bydlení.

Jmenuji se Petr Kopačka a jsem Váš realitní makléř.

Kontakt

Máte zájem o moje služby?

Zavolejte mi nebo vyplňte tento formulář.

PETR KOPAČKA

Samostatný podnikatel, podnikající na základě živnostenského listu, IČ: 87237482, zmocněný jednat jménem Keller Williams Metropolitan, která je provozována společností MC Metropolitan s.r.o., IČ: 07796340.

+ 420 603 298 562

petr.kopacka@kwcz.cz

IČ: 87237482