fbpx Přeskočit na obsah
Pavel_Jaros_oblicej Pavel_Jaros_stin

Specializuji se na prodej nemovitostí, pozemků a developerských projektů. Investor do trhu s nemovitostmi.

Moje služby můžete využít zejména v Praze a Středočeském a Karlovarském kraji

Kdo jsem?

Jmenuji se Pavel Jaroš a ráda Vám pomohu s prodejem či koupí Vaší nemovitosti

Jmenuji se Pavel Jaroš jsem realitní makléř, který se touto prací zabývá s velkou vášní a neúnavně se snaží v tomto oboru neustále rozvíjet. Jsem empatický a rozumím, že každý klient potřebuje individuální přístup. Jsem zde pro Vás, pokud se chcete zbavit starostí spojených s prodejem nemovitosti, nevíte si rady s dědictvím, exekucí nebo rodinnými spory, nebo potřebujete finanční pomoc při koupi nemovitosti.

Snad každý z nás má nějaký sen. Chcete bydlet v krásném domě v klidné části města nebo sníte o moderním bytě v centru dění? Ať už je Váš sen jakýkoliv, pomůžu Vám ho uskutečnit. Zároveň Vám poskytnu finanční poradenství, aby byl Váš nákup co nejvýhodnější.

Nechte se vést člověkem, který vidí příležitost tam, kde ostatní vidí překážky. Se mnou  se nemusíte ničeho bát. Vyřídím za Vás vše potřebné a Vy si jen budete užívat nového domova. Kontaktujte mě ještě dnes a přesvědčte se sami o mém profesionálním přístupu a schopnostech.


Kontakt

Máte zájem o moje služby?

Zavolejte mi nebo vyplňte tento formulář.

PAVEL JAROŠ

Samostatný podnikatel, podnikající na základě živnostenského listu, IČ: 10846671, zmocněný jednat jménem Keller Williams Metropolitan, která je provozována společností MC Metropolitan s.r.o., IČ: 07796340.

+420 777 558 730

pavel.jaros@kwcz.cz

IČ: 10846671