Přeskočit na obsah
strihavka_oblicej-kopie strihavka_stin-kopie

Martin Střihavka

  • CZE
  • ENG
  • SPA

Realitní poradce a gastro makléř

Moje služby můžete využít zejména v Praze a Středočeském kraji

Jak prodávám?

Videoprohlídky patří už dlouhé roky k mému marketingovému standardu

Kdo jsem?

Moje jméno je Martin Střihavka a jsem realitní poradce v oblasti pohostinství

Nejdříve jsem nahlédl pod pokličku velkému businessu v cizině a teď přináším svůj recept na úspěšné podnikání zpět domů, do České republiky.

Zkušenosti jsem získal z různých kuchyní i koutů světa. Otevíral jsem podniky na Floridě, v Anglii i ve Španělsku. V Londýně jsem spoluorganizoval festival pro desetitisíce lidí, ve Španělsku jsem veřejnosti představil zcela nový hotel. Ano, šéfe mi říkala luxusní restaurace v Miami, na Pražském hradě i útulná udírna v Barceloně.

Jsem férový, spolehlivý a mám vybíravý jazýček pro nebytové prostory. Dokážu u nich odhadnout genius loci budoucího gastro zážitku, umím tyto představy přenést do pochopitelné vizualizace a tu pak představit budoucím majitelům i developerům.

Můžete si myslet, že v gastro moři je spousta ryb, málokterá ale mluví řečí restauratérů i vlastníků nemovitostí a chápe provozní i finanční stránku věci. Ale ještě méně ryb v moři rozumí gastru tak jako Martin Střihavka.

Kontakt

Máte zájem o moje služby?

Zavolejte mi nebo vyplňte tento formulář.

Martin Střihavka

Samostatný podnikatel, podnikající na základě živnostenského listu, IČ: 10751254, zmocněný jednat jménem Keller Williams Millennium, která je provozována společností MC Millennium s.r.o., IČ: 08504148.

+ 420 734 437 838

martin.strihavka@kwcz.cz

IČ: 10751254

Martin Střihavka
Udělejte si scan a můj kontakt se vám automaticky uloží do vašeho telefonu.