fbpx Přeskočit na obsah
Marcela_Bartakova_oblicej1 Marcela_Bartakova_stin1

Ing. Marcela Bartáková

  • CZE
  • ENG
  • FRE
  • ITA

Specializuji se na prodej rezidenčních nemovitostí – bytů, vil, domů a pozemků, a také komerčních objektů.

Moje služby můžete využít zejména v Praze a okolí, také v zahraničí – Francie, Španělsko, Itálie apod.

Kdo jsem?

Moje jméno je Marcela Bartáková, jsem realitní makléřka a interiérová designérka

Po zkušenostech v korporátním prostředí jsem si splnila sen v oblasti interiérového designu. Od roku 2004 jsem zrealizovala několik desítek krásných projektů interiérů vil, domů, rezidenčního bydlení a komerčních projektů, od návrhu až po finální realizaci. Za rozhodnutí vydat se vlastní cestou jsem nesmírně vděčná. Mnoha klientům v ČR i zahraničí jsem pomohla realizovat představu jejich ideálního bydlení.

Velmi si vážím toho, že mohu své jméno spojit s Keller Williams Czech Republic. Během interiérových realizací jsem řešila s klienty poptávku po nemovitostech a byla jim nápomocna při vyhledávaní té správné nemovitosti, která splní jejich očekávání. Věřím, že každá nemovitost má svůj příběh, a díky tomu i svého kupujícího. Mou úlohou je zprostředkovat její potenciál v tom správném světle.

S klienty jednám lidsky a férově, vzájemná důvěra a osobní přístup jsou pro mě nanejvýš důležité. Pracuji srdcem a zároveň do realizace obchodu vkládám své dlouholeté zkušenosti z oblasti marketingu, obchodu a interiérového designu. Při prezentaci nemovitosti maximálně využívám moderních technologií.

S důvěrou se na mě neváhejte obracet.

Kontakt

Máte zájem o moje služby?

Zavolejte mi nebo vyplňte tento formulář.

MARCELA BARTÁKOVÁ

Samostatný podnikatel, podnikající na základě živnostenského listu, IČ: 62187554, zmocněný jednat jménem Keller Williams Metropolitan, která je provozována společností MC Metropolitan s.r.o., IČ: 07796340.

+420 606 736 399

m.bartakova@kwcz.cz

IČ: 62187554