Přeskočit na obsah
tomas_kamil_oblicej--kopie-2 tomas_kamil_stin--kopie

Specialista na trh s nemovitostmi

Moje služby můžete využít zejména v Brně a Jihomoravském kraji

Kdo jsem?

Moje jméno je Kamil Tomáš a realitním makléřem jsem už od roku 2019

Jmenuji se Kamil Tomáš a žiji v Brně. Od poloviny roku 2019 dávám lidi s úspěchem dohromady, když prodávají své nemovitosti.

Smysl realitní činnosti nevidím v rychlém prodeji, ale v postupném budování důvěry mezi mnou a klienty obou stran. Věnuji se kreativitě a kultivování vizuálního citu. Vzhledem k tomu, že tuto práci považuji především za hru vjemů a designu, snažím se posouvat zažité postupy o level výše a nenechat je stagnovat.

Za mé největší úspěchy považuji ty nejtěžší momenty. Prodej rodinného domu ve Velkých Pavlovicích mě stál skoro celou provizi za neustálé cestování. Nakonec jsem za mou trpělivost získal doporučení k dalšímu prodeji a Velké Pavlovice jsem tak nadále bral jako svůj druhý domov.

V jiné zkušenosti jsem zase přesvědčoval paní, když si svoje rozhodnutí po podepsání rezervační smlouvy rozmyslela. Přišlo jí nakonec náročné stěhovat nábytek do nového bytu. Makléř musí umět—jak všichni víme—od každého něco. Šli jsme tedy do akce s dodávkou a paní byt nakonec koupila. Stěhování nebylo nakonec zase tak náročné, jak se jí zdálo.

Kontakt

Máte zájem o moje služby?

Zavolejte mi, nebo vyplňte tento formulář.

KAMIL TOMÁŠ

Samostatný podnikatel, podnikající na základě živnostenského listu, IČ: 07685939, zmocněný jednat jménem Keller Williams Moravia, která je provozována společností MC Moravia s.r.o., IČ: 08269882.

+ 420 792 314 934

kamil.tomas@kwcz.cz

IČ: 07685939