fbpx Přeskočit na obsah
jana_zykova_oblicej jana_zykova_stin

Specializuji se na prodej a pronájem rodinných domů a bytů

Moje služby můžete využít zejména v Plzeňském kraji

Jak prodávám?

Videoprohlídky patří k mému marketingovému standardu

Kdo jsem?

Moje jméno je Jana Zýková a pomohu vám s prodejem či pronájmem vaší nemovitosti

V realitním prostředí se pohybuji od malička. Můj děda si vybudoval úspěšnou realitní kancelář na západě Čech a já jsem s ním ráda jezdila do práce, ať už do kanceláře nebo takzvaně do terénu. Miluji různorodost této profese, poznávání nových lidí a jejich příběhů. Jsem velmi společenská, komunikativní, empatická optimistka a mám ráda výzvy. A to se odráží na stylu mé práce.

Pomohu vám s realizací realitní transakce od A až po Z tak, abyste se nemuseli o nic starat. Prioritou je pro mě řešit vše profesionálně, s úsměvem a k Vaší maximální spokojenosti. Je pro mě velmi důležité vybudovat si s každým klientem vzájemnou důvěru a klidně i přátelský vztah. Téměř celý život žiji v Plzni, a tak se specializuji převážně na trh zde a v Plzeňském kraji. Řešíte-li změnu bydlení, neváhejte se na mě obrátit, ráda vám pomohu.


Kontakt

Máte zájem o moje služby?

Zavolejte mi nebo vyplňte tento formulář.

JANA ZÝKOVÁ

Samostatný podnikatel, podnikající na základě živnostenského listu, IČ: 09141910, zmocněný jednat jménem Keller Williams Metropolitan, která je provozována společností MC Metropolitan s.r.o., IČ: 07796340.

+ 420 775 989 806

jana.zykova@kwcz.cz

IČ: 09141910