fbpx Přeskočit na obsah
hrstkova_oblicej- hrstkova_stin-

JUDr. Jana Hrstková

  • CZE
  • ENG

Kdo jsem?

Moje jméno je Jana Hrstková a jsem hlavní investorkou Keller Williams Czech Republic

Moje jméno je JUDr. Jana Hrstková a jsem CEO, zakladatelka a hlavní investorka Keller Williams Czech Republic. Zaměřuji se především na komerční nemovitosti, developerské projekty a projekty s mezinárodním prvkem.

Mám za sebou více než 25 let zkušeností v podpoře rozvoje, startu a expanzí firem a společností v České republice. Mám bohaté zkušenosti s poskytováním komplexních strategických poradenských služeb. Byla jsem zapojena do mnoha mezinárodních obchodních transakcí v oblasti developmentu a realit. Také se podílím jako investor na řadě projektů do oblasti nových technologií. Jsem členkou advokátní komory státu New York v USA a advokátní komory České republiky.

V minulosti jsem byla ředitelkou sekce Evropských grantů a pobídek Deloitte ČR, vice prezidentkou pro private equity a restrukturalizace ve společnosti Odien Group, ředitelkou právního oddělení UPC Czech republic a seniorní advokátkou společnosti Hogan Lowells. Působila jsem jako členka Legislativní rady Vlády ČR v pracovní komisi pro právo informačních technologií. Pravidelně přednáším na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. Od roku 2011 jsem členkou správní rady nadace Jana a Medy Mládkových v Muzeu Kampa a zároveň prezidentkou místního Harvard klubu.

Kontakt

Máte zájem o moje služby?

Zavolejte mi nebo vyplňte tento formulář.

Jana Hrstková

Samostatný podnikatel, podnikající na základě živnostenského listu, IČ: 66240255, zmocněný jednat jménem Keller Williams Millennium, která je provozována společností MC Millennium s.r.o., IČ: 08504148.

+420 602 261 848

jana.hrstkova@kwcz.cz

IČ: 66240255