fbpx Přeskočit na obsah
Eva_Silhanova (1) Eva_Silhanova_stin

Jsem obchodníkem s nemovitostmi, specialistou na zadlužené nemovitosti, jsem vyhledávaný prostředkovatel prodejů a pronájmů.

Moje služby můžete využít zejména v Libereckém kraji

Jak prodávám?

Videoprohlídky patří k mému marketingovému standardu

Kdo jsem?

Moje jméno je Eva Šilhánová a jsem realitní makléřka pro Liberecký kraj

Má 13 let dlouhá cesta vedla od jednoduchých a nenáročných obchdodů, přes úplné začátky, až po řešení zadlužených nemovitostí, přímé výkupy, rekonstrukce bytů a bytových domů do současnosti.

V počátcích jsem působila v realitní kanceláři Relia s.r.o. – jako makléř, ale také jako školitel a spolupodílník firmy.

A dnes, píše se rok 2023, nastala ta správná chvíle nabídnout své obchodní dovednosti pod vlastní značkou – invest reality, a to ve spolupráci s mezinárodní realitní sítí Keller Williams.     

Svět realit pro mě není prací, je to vášeň, má každodenní realita kterou žiji. I proto vím, že svou profesi odvádím na špičkové úrovni.

A není to pouze o nemovitostech, za každým obchodem se skrývá lidský příběh, který se úzce pojí s obchodovanou nemovitostí. 

Skrze mé zrealizované zakázky je patrná spousta životních příběhů, u kterých jsem s obchodem pomáhala a kde jsem byla klientům oporou.

Záleží mi na dobře odvedené práci, na kvalitní pomoci díky svým zkušenostem a na spokojenosti klienta. Samotné reference klientů pak hovoří za vše.

Ale abych nezapomněla, jsem také matkou dvou úžasných synů. Jsem ženou, která ráda sportuje a pořád je někde v pohybu a jsem osoba, která miluje svůj život s veškerou jeho barevností.

Jsem jednou z vás.

Kontakt

Máte zájem o moje služby?

Zavolejte mi nebo vyplňte tento formulář.

EVA ŠILHÁNOVÁ

Samostatný podnikatel, podnikající na základě živnostenského listu, IČ: 76378411, zmocněný jednat jménem Keller Williams Metropolitan, která je provozována společností MC Metropolitan s.r.o., IČ: 07796340.

+420 605 255 133

e.silhanova@kwcz.cz

IČ: 76378411