Přeskočit na obsah
nepevna_oblicej-kopie nepevna_stin-kopie

Ing. Denisa Nepevná

  • CZE
  • ENG

S láskou k realitám, s úctou k Vám!

Moje služby můžete využít zejména v Praze

Kdo jsem?

Moje jméno je Denisa Nepevná a realitní makléřkou jsem od roku 2020

“Nejraději pracuji s lidmi, kteří věří mým schopnostem a vidí v mé práci přidanou hodnotu, protože vím, že ji mohu nabídnout.”

Nemovitosti jsou moje vášeň a obchod dovednost, kterou jsem pilovala již od střední školy a zpečetila inženýrským titulem. Má přidaná hodnota je poskytování kvalitního on-line marketingu a dodržování třech pravidel: Kvalita, osobní přístup a upřímná komunikace.

Jmenuji se Denisa Nepevná a soustředím se na efektivní prodeje nemovitostí.

K realitám jsem se prvně dostala jakožto takzvaný Flat Hunter pod jednou z pražský relokačních agentur. Na této pozici jsem vyhledávala ty nejlepší pražské nemovitosti pro svou zahraniční klientelu. Nyní pomáhám svým klientům se zprostředkováním celého procesu prodeje, pronájmu nebo investice do nemovitosti. Vždy dělám vše proto, aby strana, kterou zastupuji byla chráněna a nad míru spokojena. K tomu využívám nejmodernější marketingové nástroje a spolupracuji s těmi nejlepšími na trhu, a to ať už se jedná o advokáty, fotografy, kameramany, hypoteční poradce, nebo homestagery.

Jak prodávám

Videoprohlídka patří do marketingového portfólia.

Kontakt

Máte zájem o moje služby?

Zavolejte mi, nebo vyplňte tento formulář.

Ing. DENISA NEPEVNÁ

Samostatný podnikatel, podnikající na základě živnostenského listu, IČ: 08531293, zmocněný jednat jménem Keller Williams Metropolitan, která je provozována společností MC Metropolitan s.r.o., IČ: 07796340.

+420 737 001 032

denisa.nepevna@kwcz.cz

IČ: 08531293