fbpx Přeskočit na obsah
web kwcz Černočervená Daniela Vorlíková - stin (1)

Daniela Vorlíková

  • CZE
  • ENG

Jsem realitní specialistka se zaměřením na klienty a jejich individuální potřeby.

Mé služby využijete zejména v Praze a Středočeském kraji.

Kdo jsem?

Mé jméno je Daniela Vorlíková a ráda Vás bezpečně provedu každým krokem realitního procesu. Zajistím, že Vaše investice bude bezpečná a úspěšná.

Mým hlavním cílem není jen prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost, ale najít pro každého z Vás to správné místo, které poskytne pohodlí, radost a bezpečí. Věřím, že domov není pouhá budova, nýbrž místo, kde se rodí vzpomínky a tvoří hodnoty.

Moje práce spočívá v poskytování nejen odborného poradenství týkajícího se trhu s nemovitostmi, ale také v empatii a naslouchání potřebám klientů. Ráda se věnuji detailům, které často tvoří rozdíl, a snažím se nalézt unikátní řešení, které splní představy a sny klienta.

Nemovitosti pro mě znamenají více než pouze práci – jsou to příběhy, které mi umožňují spojit lidi s jejich ideálním místem k životu. Jsem hrdá na to, že mohu být součástí těchto příběhů a pomáhat klientům dosahovat jejich cílů a snů.

Rovněž uplatňuji analytický přístup a kladu důraz na transparentnost mé práce. Věřím, že správné rozhodování ve světě nemovitostí vyžaduje pečlivou analýzu a transparentní informace. Proto vždy poskytuji svým klientům všechny relevantní informace, abychom společně mohli rozhodovat na základě faktů a dat.

Vždy hájím zájmy svých klientů a snažím se vytěžit z prodeje nebo pronájmu absolutní maximum, rovněž také zajistit nejlepší možné obchodní podmínky pro spokojenost všech stran.

Mezi mé klienty patří i investoři, pro které vyhledávám zajímavé investiční příležitosti, včetně těch, které nejsou veřejně dostupné. Mým cílem je pomoci jim maximalizovat jejich investice a dosáhnout dlouhodobého úspěchu na realitním trhu.

Své pracovní hodnoty a etické přesvědčení považuji za základní pilíře mé kariéry jako realitní makléřky. Snažím se být spolehlivým a důvěryhodným partnerem pro všechny své klienty a jsem hrdá na to, že mohu být nápomocná při dosahování jejich cílů a snů.

Kontakt

Máte zájem o moje služby?

Zavolejte mi nebo vyplňte tento formulář.

DANIELA VORLÍKOVÁ

Samostatný podnikatel, podnikající na základě živnostenského listu, IČ: 19806035, zmocněný jednat jménem Keller Williams Metropolitan, která je provozována společností MC Metropolitan s.r.o., IČ: 07796340.

+420 775 033 800

daniela.vorlikova@kwcz.cz

IČ: 19806035