fbpx Přeskočit na obsah
Dagmar_Pekarkova_oblicej (1) Dagmar Pekárková (1)

Mgr. Dagmar Pekárková

  • CZE

Zajistím pro Vás komplexní realitní služby a poprodejní servis dle Vašeho přání.
Ušetřete si čas, starosti a stres.

Moje služby můžete využít zejména v Plzeňském kraji, zejména v Plzni a okolí.

Jak prodávám?

Videoprohlídky patří k mému marketingovému standardu

Kdo jsem?

Moje jméno je Dagmar Pekárková a jsem realitní makléřka pro Plzeňský kraj

První seznámení s nemovitostmi jsem měla v dětství, kdy jsme s rodiči svépomocí stavěli velký rodinný dům. Stavba byla pro mě neskutečné hřiště, dívala jsem se řemeslníkům pod ruce a pomáhala jim. Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu ZČU v Plzni, obor učitelství 1. stupně, postupně jsem učila na několika základních školách. Komunikace a práce s lidmi je to, co mě baví.

V letech 2008 – 2009 jsem vykonávala pozici finančního poradce u společnosti AWD ČR v Praze a v Plzni. Pro klienty jsem sestavovala osobní finanční portfólia. Mám zkušenosti s uzavíráním hypoték, investic a s pojištěním osob a majetku.

Od roku 2020 jsem sledovala realitní trh, studovala jsem kurzy investování do nemovitostí. Mám za sebou několik nakoupených i prodaných vlastních nemovitostí.

V roce 2022 jsem dostala nabídku pracovat jako realitní makléřka. Úspěšně jsem složila státní zkoušku realitního zprostředkovatele a zkoušku realitního profesionála.

Ráda spolupracuji s lidmi, důležité je pro mě hájit zájmy svého klienta, pomáhat mu splnit sny.

Jako realitní makléřka se snažím, aby proces prodeje nebo nákupu Vaší nemovitosti proběhl hladce a bezstarostně pro Vás. Nabízím individuální přístup a osobní podporu během celého procesu. Díky své energii a nadšení pro práci jsem schopná přinést nové nápady a přístupy ke službám, které poskytuji. Kontaktujte mě a dozvíte se více o tom, jak Vám mohu pomoci s prodejem nebo nákupem Vaší vysněné nemovitosti.

Kontakt

Máte zájem o moje služby?

Zavolejte mi nebo vyplňte tento formulář.

DAGMAR PEKÁRKOVÁ

Samostatný podnikatel, podnikající na základě živnostenského listu, IČ: 87224968, zmocněný jednat jménem Keller Williams Millennium, která je provozována společností MC Millennium s.r.o., IČ: 08504148.

+420 732 385 612

d.pekarkova@kwcz.cz

IČ: 87224968

Mgr. Dagmar Pekárková
Udělejte si scan a můj kontakt se vám automaticky uloží do vašeho telefonu.