fbpx Přeskočit na obsah
Apolena_Zemkova_oblicej-kopie Apolena_Zemkova_stin-kopie

Bc. Apolena Zemková

  • CZE
  • ENG
  • SPA

Specializuji se na prodej rezidenčních nemovitostí, pozemků a komerčních nemovitostí

Moje služby můžete využít zejména v Praze a Středočeském kraji

Jak prodávám?

Videoprohlídky patří k mému marketingovému standardu

Kdo jsem?

Moje jméno je Apolena Zemková a poradím Vám v široké sféře realitního trhu

V Keller Williams působím jako obchodní školitel, vedu sérii školení, nejčastěji na Lead generation, Cross sell a obchodní vyjednávání.

Současně jsem také Productivity Coach a ve svém programu radím úzkému týmu makléřů, jak správně vést proces realitního obchodu a jak co nejrychleji nastartovat svůj byznys. Makléři v tomto programu mají spoustu benefitů, mezi které například patří možnost vzít si mě na pomoc na obchodní jednání či pomoc získat a dokončit obchod.

Můj program se stále rozšiřuje a ráda uvítám nové obchodníky. Pokud Vás tedy zajímá, jak to celé funguje, neváhejte se na mě obrátit!

Profesionální prezentace nemovitosti a využití veškerých marketingových prostředků je pro mě samozřejmostí, díky níž dokážu nemovitost prodat rychle a efektivně. Pomoci umím také s vyhledáváním nemovitostí, zajištěním financování či stavební konzultací.

Ať už zvažujete nemovitost prodat, koupit nebo jen potřebujete poradit v široké sféře realitního odvětví, ráda Vás provedu celým obchodním procesem.

Kontakt

Máte zájem o moje služby?

Zavolejte mi nebo vyplňte tento formulář.

APOLENA ZEMKOVÁ

Samostatný podnikatel, podnikající na základě živnostenského listu, IČ: 08515689, zmocněný jednat jménem Keller Williams Metropolitan, která je provozována společností MC Metropolitan s.r.o., IČ: 07796340.

+ 420 722 692 463

apolena.zemkova@kwcz.cz

IČ: 08515689