fbpx Přeskočit na obsah
Angelika_rusnakova_cervena Angelina_Rusnakova_stin

MGR. Angelika Rusnaková

  • CZE
  • RUS
  • UKR

Specializuji se na prodej nemovitostí.

Moje služby můžete využít zejména v Ústeckém kraji a Praze.

Kdo jsem?

Moje jméno je Angelika Rusnaková a jsem realitní makléřka pro Ústecký kraj a Prahu.

Po ukončení studia jsem vykonávala pozici finančního poradce. Pro klienty jsem sestavovala osobní finanční portfólia. Mám zkušenosti s uzavíráním hypoték, úvěru ze stavebního spoření,  s životním a úrazovým pojištěním osob,  majetku a investice.

 Pracovat z lidmi je to, co mě baví, důležité je pro mě hájit zájmy svého klienta, pomáhat mu splnit sny,přání a cíle. Miluji různorodost této profese, poznávání nových lidí a jejich příběhů. Jsem velmi společenská, komunikativní, empatická optimistka a mám ráda výzvy. A to se odráží na stylu mé práce. 

Jako realitní makléřka se snažím, aby proces prodeje nebo nákupu Vaší nemovitosti proběhl hladce a bezstarostně pro Vás. Nabízím individuální přístup a osobní podporu během celého procesu. Díky své energii a nadšení pro práci jsem schopná přinést nové nápady a přístupy ke službám, které poskytuji. Jsem tu pro Vás a bude mi ctí, pokud i Vy mi dáte důvěru a budete mým dalším spokojeným klientem! 

Kontakt

Máte zájem o moje služby?

Zavolejte mi nebo vyplňte tento formulář.

ANGELIKA RUSNAKOVÁ

Samostatný podnikatel, podnikající na základě živnostenského listu, IČ: 74429574, zmocněný jednat jménem společnosti Destiny REAL s.r.o., IČ: 06435262. Spolupracující partner společnosti Keller Williams Millennium, která je provozována společností MC Millennium s.r.o., IČ: 08504148.

+420 773 675 886

angelika.rusnakova@kwcz.cz

IČ: 74429574