fbpx Přeskočit na obsah
andrea_boussekine_červena andrea_boussekine_stin

Specializuji se na prodej a pronájem nemovitostí.

Moje služby můžete využít zejména v Jihomoravském kraji, zejména v okrese Brno, Brno-venkov, Vysočina

Kdo jsem?

Moje jméno je Andrea Boussekine a jsem realitní makléřka pro Jihomoravský kraj

Dělám práci, která mě skutečně naplňuje. Jako makléřka se snažím poskytovat svým klientům profesionální a osobní služby. Mým cílem je, aby byli spokojení a aby jejich prodej, pronájem proběhl hladce.

Vždy jsem měla vášeň pro realitní oblast a ráda se seznamuji s novými lidmi. Je pro mě inspirující a motivující, když vidím, že můžu pomoci lidem s jejich bydlením. Každý klient je pro mě důležitý a já věřím, že si zaslouží mé maximální úsilí a péči.

Snažím se neustále rozvíjet své znalosti a dovednosti v oblasti realit. Pracuji na tom, abych byla dobře informovaná o tržní situaci a trendech v bytovém a komerčním sektoru. To mi umožňuje poskytovat klientům nejaktuálnější a nejpřesnější informace.

Samozřejmě, že skloubit rodinný a pracovní život není vždy snadné, ale jsem hrdá na to, jak se mi to daří. Moje děti jsou pro mě prioritou a snažím se věnovat jim co nejvíce času. Práce jako makléřka mi dává možnost flexibilně si organizovat pracovní dobu a vytvářet si vlastní harmonogram. 

Mám velmi dobrou znalost anglického jazyka a zkušenost v jednání s cizinci a odlišnými kulturami díky 15ti letům, které jsem strávila v Anglii. Je to skvělý nástroj, který můžu použít pro komunikaci se svou mezinárodní klientelou v Brně. Mám na paměti, že každá kultura může mít svá specifika, takže je důležité být citlivou na tyto rozdíly a přizpůsobit se potřebám a očekáváním svých zahraničních klientů.

Jsem vděčná za možnost pracovat ve společnosti Color Dreams s.r.o by KellerWilliams,kde mohu rozvíjet své schopnosti a získávat nové zkušenosti. Spolupráce s vedením a s kolegy, mě inspiruje a pomáhá mi stále se zlepšovat v oblasti prodeje nemovitostí.

Celkově se cítím šťastná, že jsem našla svou vášeň a práci, která mi dává smysl. Mám radost, že mohu pomáhat lidem s jejich bydlením a tím přispívat ke spokojenosti a štěstí.

Kontakt

Máte zájem o moje služby?

Zavolejte mi nebo vyplňte tento formulář.

ANDREA BOUSSEKINE

Samostatný podnikatel, podnikající na základě živnostenského listu, IČ: 08999406, zmocněný jednat jménem Keller Williams Millennium, která je provozována společností MC Millennium s.r.o., IČ: 08504148.

+420 603 185 629

andrea.boussekine@kwcz.cz

IČ: 08999406